Zajímavosti / Interesting facts

Věděli jste, že…

...lhala 10 let o svém věku? Pravdu přiznala až časopisu Fabulous v roce 2008 (lhala kvůli své nahrávací společnosti, která se domnívala, že jako mladá má větší šanci prorazit v showbusinessu)

…je více slavná v Evropě než ve své rodné Americe?

…vydala už čtyři řadová a jedno best of album?

…teprve v roce 2004 uskutečnila své první turné?

…vymyslela nový termín pro svou hudbu - sprock?

…její singl You'll Never Be Alone obsahuje písničku, kterou Anastacia zpívala, když jí bylo 6 let?

...písničku Safety, kterou nazpívala společně s Dimou Bilanem, věnovala svým fanouškům jako poděkování za jejich nehynoucí podporu?

...videoklip Sick And Tired na YouTube zhlédlo přes 3,5 milionu lidí, čímž se stalo nejsledovanějším Anastaciiným videem?

...v soukromí má ráda ticho a víceméně žádnou hudbu neposlouchá?

...když má poslouchat vlastní hudbu, volí raději remixy svých hitů?

...si už zahrála v několika seriálech (např. Ally McBeal, Panelák) a filmu (All You Can Dream)?

…navrhla 4 kolekce pro firmu s.Oliver?

...nikdy nenašla parfém, který by jí vyhovoval, a proto musela kombinovat více druhů najednou? Od té doby, co vytvořila svůj vlastní parfém Resurrection, už tento problém řešit nemusí.

…její sestra Shawn je zároveň její asistentkou a ex-manžel Wayne byl původně jejím bodyguardem?

…má 18 cm dlouhou jizvu na břiše?

...její rakovinu prsu odhalil předoperační mamogram, když se rozhodla nechat si ze zdravotních důvodů zmenšit své prsy? (díky svým 75DD trpěla zánětem sedacího nervu a vyhřezávaly jí ploténky)

…měla více než 70 různých slunečních brýlí?

...potřebuje pouze čtvrt hodiny na ranní úpravy svého zevnějšku? (rozhovor pro Bayern3, 28.8.08)

…miluje sushi a doritos?

...než se stala zpěvačkou, pracovala v tělocvičně, na recepci v klenotnictví, v obchodu s oblečením a když se přestěhovala do L. A., dokonce pobírala sociální dávky?

...chodila zpívat na svatby, aby se zbavila trémy?

…jí její babička říkala „Stage“?

...jí přátelé přezdívají AnaClaus kvůli tomu, že jim neustále kupuje dárky?

…má psa, který se jmenuje Freak?

…měla původně kudrnaté hnědé vlasy?

...jako dítě ráda běhala nahá kolem domu svých rodičů a šlapala bosa po švábech?