Rozhovor pro Star

60 vteřin s... ANASTACIOU

Co nejhoršího jste kdy provedla, když jste byla opilá?
Nevzpomínám si. Když moc piju, zapomínám! Myslím, že v minulém životě jsem musela být Brit. Jak jinak vysvětlit mou schopnost se tak ztřískat?!

Kdy jste naposledy jela hromadnou dopravou?
Minulý rok v Londýně. To jsme s mým bývalým manželem [Wayne Newton] jeli metrem. Problém je, že se sama v metru nevyznám. Vždycky potřebuju někoho, kdo by mě navigoval!

Co nejextravagantnějšího jste si kdy koupila?
Když jsem zjistila, že mám rakovinu, koupila jsem si hodinky s diamanty od Francka Mullera za 65 tisíc liber (tehdy 3 120 000Kč). Nevěděla jsem, jak to všechno dopadne, a tak jsem si řekla: pokud musíš z kola ven, tak si to zpříjemníš pořádným utrácením!

Kdy jste naposledy řekla: „Miluju tě“?
Dnes ráno, a to svému yorkšírovi, který se jmenuje Freak.

Podváděla jste v minulosti některého ze svých partnerů?
Když mi bylo 22, začal se mi líbit jeden kluk. Problém byl ovšem v tom, že jsem zrovna s někým chodila. Ale protože jsem se nechtěla rozcházet, raději jsem svého přítele začala podvádět. Cítila jsem se fakt hnusně a od té doby jsem to už nikdy neudělala.

Co na sobě nejvíc nesnášíte?
Jsem svůj nejhorší kritik, což mě ovšem nutí jít kupředu. Daleko lépe se starám o ostatní – jsem člověk, který spíš dává, než aby bral.

Kdy jste naposledy plakala?
12. srpna. Měla jsem koncert, zpívala jsem I Belong To You a najednou to na mě přišlo.

Máte v mobilu uložená telefonní čísla nějakých celebrit?
Naposledy jsem si uložila číslo Jamese Blunta. Potkali jsme se v letadle a 12hodinový let stačil k tomu, aby se z nás stali přátelé!

Jaký je váš nejtrapnější zážitek?
Těch mám mnoho, ale už se kvůli nim necítím trapně. Různé pohromy prostě k životu neodlučně patří.

Co nejraději vaříte?
Nějak jsem z vaření vypadla, protože pořád cestuju. Teď je ze mě kuchařka ve stylu: mikrovlnná trouba + potraviny z plechovky. Je mi líto.

Kterou celebritu byste nejraději nechala zmizet?
Pokud mě nějaká celebrita irituje, nezajímám se o ni. Takže jedinými lidmi, které bych okamžitě nechala popravit, jsou teroristé.

Do které slavné osobnosti jste tajně zakoukaná?
Nikdy bych neodmítla Johnnyho Deppa – je to fešák!

Celostátní turné Here Come The Girls, na kterém vystoupí Anastacia, Lulu a Heather Small, začíná 22. listopadu. Navštivte www.gigsandtours.com, kde naleznete informace o místech konání koncertů, které jsou nejblíže vašemu bydlišti.

Zdroj: www.anastaciadreams.com
Fotografie hodinek: www.anastaciadreams.com