Rozhovor pro SkyEurope Magazine

Několikanásobně platinová zpěvačka a skladatelka Anastacia na své dovolené nejraději relaxuje

SIAN THATCHER
únor 2009

V roce 2000 Anastacia, 40, poprvé zabodovala v hitparádách se svým singlem I’m Outta Love z několikanásobně platinového alba Not That Kind, následovaného alby Freak Of Nature a Anastacia. Nyní je zpěvačka po letech zpět s novým albem Heavy Rotation.

Co pro vás znamená dovolená?
Myslím, že je to čas, kdy si někde s někým užíváte a snažíte se bavit, jak jen to jde. Chtěla bych navštívit ostrov Capri, protože můj manžel o něm pořád básní. Také miluju Paříž. Naučila jsem se francouzsky ve škole a stále se dokážu dost dobře domluvit.

Které místo máte nejraději?
Mám zvláštní vztah k Londýnu. Miluju ho a nenávidím zároveň. Je skvělý, ale je tam strašně draho – pro Američany je to stejné jako platit dvojnásobek obvyklé ceny. Samozřejmě, dnes už to není tak hrozné – dolar si polepšil. Náš směnný kurz býval fakt strašný. Vždy, když jsem vešla do obchodu, jsem zaúpěla, ale v poslední době se to už vrací k normálu.

Lyžování nebo povalování na pláži?
Mám ráda dovolenou někde v teple, takže spíš tu pláž.

Nikdy bych asi neřekla: „Božínku, pojďme si zalyžovat!“ Nejsem adrenalinový maniak a zimní sporty zrovna nemusím. Pro mě je dovolená o tom, že strávím svůj čas s přáteli a rodinou, nejlépe někde v teple.

Jaký druh zavazadel používáte?
Oh, proboha – cokoli je po ruce! Bývala jsem dost vybíravá a milovala jsem pevné kufry, ale teď už si nevybírám. Ráda bych si pořídila sadu zavazadel od Luise Vuittona, abych s ní mohla cestovat a přitom vypadat sladěně a skvěle.

Která část světa vás nejvíc inspirovala?
Jsem inspirovaná vším. Hlavně životem. Římská architektura je nádherná, takže možná takovýmito věcmi, ale nikdy jsem neměla „epifanické“ prázdniny. Žiju tím, co je právě teď, 24 hodin denně, takže jsem vlastně stále něčím inspirována.

Malý a intimní nebo velký a luxusní hotel?
Nemám nic proti žádnému z nich, protože i ve velkých hotelech umí navodit intimní atmosféru. Jsem šťastná, že můžu cestovat a bydlet v jedněch z nejlepších hotelů světa – kdybych nebyla zpěvačkou, nikdy bych tohle nezažila!

Zdroj: www.skyeuropemagazine.com