Rozhovor pro Seitenblicke

„JE TO ČÁST MÉHO JÁ!“

Thomas Kielhorn

Zpěvačka Anastacia nikdy nechtěla jen s.Oliverovi zapůjčit svou tvář. Ona sama se chtěla na tvorbě své kolekce aktivně podílet. Bude se s námi tedy bavit o její nové velké lásce: módě.

Anastacio, skoro před rokem jste začala navrhovat oblečení pro s.Olivera. Nyní se do obchodů dostane už vaše třetí kolekce. Teď už to ani nevypadá jako koníček, ale spíš jako opravdová práce. Co jste se o módním průmyslu za ty poslední měsíce naučila?
Především jsem se naučila, že módní průmysl se od toho hudebního hodně liší. Myslím, že jsem toho do kolekce hodně dala a jsem vděčná s.Oliverovi za to, že mě zapojil do celého procesu navrhování. Z tohoto důvodu je tato značka část mého já - nejsem jen její tváří.

Na které věci z nové kolekce jste nejvíce pyšná?
Nemůžu z toho vybrat jednu jedinou věc. Například tam jsou velmi krásné vzorkované šaty a sukně v červeném tónu. Ty mám velmi ráda. Také tam budou úžasné džíny. Doufám, že se to lidem bude líbit…

Jaký byl váš největší módní hřích?
Dopustila jsem se mnoha módních hříchů, takže nevím, kde začít. Je toho dost, když se podíváte na několik mých starších fotek z období, kdy začala má umělecká kariéra. (smích)

O co budete v budoucnu jako návrhářka usilovat?
Už máme v hlavě hotovou další jarní kolekci a také přemýšlím o spolupráci se Swarovskim. Nejpříjemnější by bylo, kdybych navrhovala oblečení i dalších 20 let.

Zdroj: www.anastacia-uncensored.com