Rozhovor pro InTouch

„Má šatní skříň je skutečně obrovská!“

Anastacia (33). Její jméno znamená „zmrtvýchvstání“ – a podle tohoto hesla žije. Nyní pro sebe vymyslela novou práci; jako módní návrhářka bude dobývat šatníky svých fanoušků. Před třemi roky vyhrála boj proti rakovině. Poté se opět proslavila jako zpěvačka zuřivým návratem se svým novým albem „Anastacia“ a teď pracuje jako návrhářka pro německou značku s.Oliver. Nápady jí nechybí, protože „Miluji život a ten mě prostě inspiruje.“

Jste zpěvačka, nově také módní návrhářka a propagujete svou vlastní kolekci…
Zaprvé, nejsem si zcela jistá, jestli skutečně propaguji svou vlastní kolekci. Ale když jsme fotili, bylo to trochu, jako kdybychom filmovali. Výsledek naší práce byl úžasný. Fotili jsme v poušti u L. A. Bylo tam vedro – když pracujete se mnou, je to vždy nějak extrémní.

Pro koho jste navrhla svou kolekci?
Měla jsem na paměti, že tři generace posluchačů milují mou hudbu. Teenageři, jejich matky, a dokonce i jejich babičky mohou více/méně nosit mou kolekci, protože vedle těch triček a džínsů tam je také mnoho vycházkového oblečení a atraktivních topů.

Máte velkou šatní skříň?
Ano, jednu skutečně obrovskou. A samozřejmě mám mnoho mnoho bot…

Co říká vaše rodina a přátelé na vaši novou kariéru návrhářky?
Má sestra, která je také mou asistentkou, byla samozřejmě od začátku se mnou. A všichni mí přátelé byli plní inspirace a okamžitě poznamenali: „Výborně, už nikdy nemusíme jít nakupovat oblečení!“ Ale pár také řeklo: „Anastacio, ty prostě neznáš odpočinek, ty vždy děláš něco navíc…“

Také například podporujete boj proti rakovině prsu pomocí různých uvědomovacích projektů...
Ano, zkouším se vším něco efektivně udělat. Když jsem poznala, jak málo žen ví o rakovině prsu, cítila jsem povinnost, jako ten, kdo přežil, sdílet své zkušenosti. A domnívám se, že s tím druhým hodně pomáhám.

Co plánujete dále? Jste šťastná?
Oh ano! Život je báječný, jsem zdravá. A proto si teď chvilku oddechnu od hudby a budu se věnovat sama sobě. Chodím na hodiny tenisu a chci se zdokonalit ve vaření. Na všechny tyto věci jsem neměla čas, protože jsem pouze zpívala!

Zdroj: www.anastacia-uncensored.com