Rozhovor pro Gala

Šíleně zamilovaná siréna

DENNIS KAYSER

ANASTACIA nerada mluví o svém vztahu, zatímco přítel Wayne očividně slepě miluje svou snoubenku.

Když Anastacia poskytuje rozhovor v osmém patře hotelu Hyatt, Wayne se baví ve vestibulu, má dobrou náladu a nebrání se rozhovoru. Jeho snoubenka je stále trochu unavená, říká okamžitě. Hned podotýká, že den předtím byli společně v Londýně, kde navštívili jeho rodinu, se kterou společně oslavovali. A potom tady v Berlíně Anastacia odprezentovala svou novou kolekci Anastacia by s.Oliver. Za chvíli zas odjíždí zpět do USA. „Pak máme opět nějaký čas na odpočinek,“ Anastaciin miláček a bodyguard Wayne Newton, 38, je spokojen. Jeho oči září. Po jednom roce vztahu si chce svou Anastaciu brzy vzít, to řekl. Vypadá to, že je jen stěží schopen čekat déle, konečně, on na to vypadá. Jako obrovský, zamilovaný medvídek v extázi. Roztomilý, šťastný, přirozený. Jak vyšlo najevo během rozhovoru v osmém patře, má trochu jiné mínění než jeho nastávající...

Když teď patříte mezi návrháře s.Olivera, někdo by se mohl domnívat, že si navrhnete svatební šaty sama.
Oh, oh, oh, jaká vynikající úvaha. Ale nicméně zradím všechny ty, co si to mysleli. Přesto: hezký pokus, vedete jedna nula (zvedá ruku).

Proč děláte takové tajnosti okolo vaší blížící se svatby?
(Napodobuje poplašnou sirénu.) Oooo oommp. Příliš osobní. A moje sestra Shawn, tady za mnou, nemá ráda, když příliš mluvím o svém soukromí. (Shawn - menší vzrůst, křehká, krátký sestřih, lehký úsměv)

Shawn je váš bodyguard?
Také dohlíží na mé kreditní karty. Když spolu jdeme nakupovat, většinou zasténá: „Víš, kolik to stojí?“ Často mě pak vrací zpět na zem. Ona je mé svědomí, garde a je vždy se mnou.

Přesně jako váš snoubenec a bodyguard Wayne Newton, který stojí také poblíž...
....Ooooommp.

Dobře, pojďme mluvit o věčné lásce.
To zní opět docela osobně.

Na šíji máte vytetováno „Forever“ (Navždy). Věříte v lásku na celý život?
Na zádech mám taky „Eternal Life“ (Věčný život). Krásná a symbolicky dvojsmyslná hesla, myslím. Rozhodla jsem se pro tato tetování, protože se mi zdála dobrá a pravdivá. A tak to dělám vždycky. Jednoduše to dělám, namísto toho, abych o tom jen dlouze přemýšlela.

Co máte v plánu dělat dál?
Jsem fascinovaná módou, teď mi vyjde další kolekce a určitě v tom budu pokračovat.

A co hudba?
Ještě jsem nezačala pracovat na novém albu. Možná někdy během tohoto roku.

Po svatbě?
Oooomp.

Zdroj: www.anastacia-uncensored.at