Rozhovor pro Closer


ANASTACIA
Anastacia, 41, je proslulá svým silným osobitým hlasem. Prodala přes 20 milionů desek po celém světě a nyní je porotkyní v talent show kanálu Five Don’t Stop Believing. Porazila rakovinu prsu, žije ve Spojených státech a momentálně je singl, protože se před čtyřmi měsíci po třech letech soužití rozvedla se svým manželem a někdejším bodyguardem Waynem Newtonem.

TV Pokud jste sama doma, co tajně sledujete v televizi?
Jsem posedlá televizí, ale moc se to o mně neví. Miluju sci-fi seriály, anglickou verzi The Office a 24 [24 hodin], které mám oba na DVD. Také jsem s nadšením sledovala Světový pohár a samozřejmě jsem fandila Americe!

PRÁZDNINY Na kterém nejnevkusnějším místě jste byla na prázdninách, a přitom se vám tam líbilo?
Las Vegas. Zbožňuju kasina a hlavně hrací automaty – miluju zvuk, který vydávají. Nejraději mám automaty s šílenými jmény jako třeba White Trast [Bílá spodina] či Triple Decker [Tříposchoďák]. Jednou jsem vyhrála tisíc dolarů a do automatu jsem přitom hodila jen pár nikláků.

JÍDLO Co musíte pořád pojídat, i když víte, že byste neměla?
Jsem hodně na sladké a vždycky jsem měla radši pudinky než čokolády. Jenomže v poslední době ujíždím na mléčné čokoládě s karamelovou náplní. Nevím, možná to má spojitost s mým věkem.

ZLOZVYKY Jaký je váš nejhorší zlozvyk?
Když o mě poprvé začaly pečovat maskérky, myslela jsem si: „Páni, tohle je úžasné!“ Zvykla jsem si spávat s nalepenými umělými řasami a to jsem praktikovala až do chvíle, kdy jsem dostala alergii na lepidlo, kterým se připevňují. Je to rozhodně jeden z těch zlozvyků, které nám ničí zdraví!

HUDBA Máte nějaké CD se smutnými melancholickými melodiemi?
Mám hodně CDček od brazilských a italských zpěváků, takže jim nerozumím ani slovo. Italský zpěvák Pino Daniele je úžasný. Je to folklorní zpěvák z Naples a v Itálii ho považují téměř za boha!

MÓDA Který kousek ve vašem šatníku by šokoval módní policii?
Kdyby se Gok Wan [britský stylista] podíval do mé šatní skříně, řekl by: „Holka, vyhoď tuhle bundu!“ Myslel by tím deset let starou batikovanou džínovou bundu, která už je za ty roky na pár místech děravá. Ale já v ní pořád chodím. Před deseti lety mi ji totiž dal sám Roberto Cavalli [italský módní návrhář].

FILMY Máte doma nějaký film, o kterém všichni tvrdí, že je to blbost, ale vy ho i přesto máte ráda?
Nejraději mám romantické filmy, i když jsou to jen pohádky. Mým favoritem bude navždy Pretty Woman. Pokud je to slaďák se šťastným koncem, má u mě vyhráno. Pobavila jsem se taky u filmu The Blind Side se Sandrou Bullock. Líbilo se mi na něm, že jeho děj je založen na skutečné události.

PLATONICKÁ LÁSKA Jste platonicky zamilovaná do někoho slavného?
Líbí se mi muži, kteří mě dokážou rozesmát. Asi to zní divně, ale mám ráda Matt Lucase z Little Britain. Smích pro mě byl vždycky prostředkem, jak se odreagovat.

UTRÁCENÍ Co jste koupila při své poslední nákupní horečce?
Trampolínu pro své tři kmotřence a také hromadu oblečení a hraček. Nakoupila jsem kupu věcí, které obvykle děti nezbytně nepotřebují, ale touží po nich. Stálo mě to sice pár tisíc dolarů, ale já ráda kupuju věci pro ostatní.

TRAPAS Jaký byl váš největší trapas, který jste zažila?
V závěru písničky jsem si na pódiu roztrhla kalhoty. Tedy, aspoň si myslím, že to bylo v závěru písničky. Nevšimla jsem si toho až do konce, tak jen doufám, že jsem tak nezpívala celý večer. Mé kalhoty jsou obvykle velmi úzké a dokonale obepínají mé nohy. Nikdo to nenatočil, aspoň co já vím, ale raději neřeknu, kdy a kde se to stalo – jen pro případ!

Don’t Stop Believing, každou neděli, 20:00, Five

Zdroj: Star z AFU.com