Rozhovor pro Alison Crombie

Gratuluji vám k vaší svatbě! Byl pro vás ten den stejně kouzelný, jak jste si představovala?
Anastacia: Cítila jsem se vyrovnaně. Kouzlo tohoto dne ovšem předčilo veškerá má očekávání; nikdy jsem si netroufla snít o tom, že se někdy vdám! Nebyla jsem zaujatá, ale myslím, že cesta, po které jsme dospěli až ke svatbě, přesně vystihovala nás a i to, jak jsme se dali dohromady.

Přijmete příjmení “Newton”?
Anastacia: Rozhodně! Přestože si na to musím teprve zvyknout. Samozřejmě jsem známá jako Anastacia, ale sama sobě si budu říkat Anastacia Newton!

Svatba vypadala velmi intimně. Byly tam nějaké momenty, které pro vás byly něčím výjimečné?
Anastacia: Přeji každé dívce, aby mohla oslavit svatbu jako my. Nikdy jsem nebyla na svatbě, která by byla stejně intimní jako ta naše. Hlavní tam byli lidi, kteří nám pomáhali se svatbou. Udělali ten den velmi výjimečným. Má sestra Shawn a Kiki Lee Herr připravily svatbu a vytvořily pro nás perfektní atmosféru.

Wayne: Byla to směsice obou našich rodin a jejich srdcí a duší. Skutečně věřím ve svatbu s Anastaciou.

Vždy jste snila o malé svatbě?
Anastacia: Pozvali jsme 80 hostů, chtěli jsme udělat tuto svatbu pro nás i naše přátele něčím zvláštní. Vlastně jsem neměla představu o tom, jak by měla má svatba vypadat. Pouze jsem věděla, že by se mi líbila svatba na pláži.

Scenérie je opravdu krásná; jak jste našli toto místo?
Anastacia: Hledali jsme hotely Boutique v Mexiku a podívali jsme se na pár míst na internetu. Wayne byl první muž, který mě s sebou vzal na dovolenou. Na našem prvním výletě mě vzal do Mexika. Pak jsme našli tento hotel a v prosinci jsme začali plánovat. Nechtěli jsme něco vyhlášeného, a tak jsme navštívili hodně míst. Toto místo umožňovalo všem našim blízkým přátelům a našim rodinám zúčastnit se.

Wayne: Zamilovali jsme si toto místo a mně připadalo jako to pravé pro svatbu.

Anastacia: Náš vztah je čistý a toto místo budilo dojem čistoty. Wayne a já milujeme horké klima, radši jsme na pláži, než abychom lyžovali.

Wayne, mohl jste zasahovat do plánování svatby?
Wayne: Samozřejmě. Nakonec, tato svatba se týkala nás obou. Byl jsem zapojen do každého kroku. Nikdy by mě nenapadlo, že to pro mě bude taková zábava, ale nejzábavnější byl výběr jídla a vína. To jsme si užili spoustu legrace.

Anastacio, Wayne pochází z Anglie. Znamená to, že teď budete trávit více času v Anglii?
Anastacia: Pár let jsem strávila hledáním domů a bytů v Londýně. Líbí se mi myšlenka bydlet v Anglii, ale také se nám hodně líbí Los Angeles – kde zrovna bydlíme.

Jak vás Wayne požádal o ruku?
Anastacia: Když se mě zeptal, byla jsem naprosto ohromená. Na chvilku mě přestal hlídat a koupil prstýnek, aniž bych o tom věděla. Jednoho dne se mnou šel na manikúru a zničehonic se vypařil s omluvou, že si musí vyřídit pár telefonních hovorů, což znělo divně. Když se vrátil, řekl, že musel mluvit s rodinou. Mluvil s nimi a choval se zvláštně. Pak se mě zeptal, jestli nemám dvě jednodolarové bankovky. Nevěděla jsem proč, tak jsme se podívala do své peněženky a když jsem je vytahovala, řekl: „Podívej se do kabelky.“ Když jsem to udělala, našla jsem modrou krabičku s mašličkou. Nemohla jsem tomu uvěřit a myslela jsem si: „Co když je to prstýnek darovaný z přátelství?“ Nikdy jsem mu nenavlékala prstýnek na prst a nevěděla jsem jestli by mu seděl. Nemohla jsem uvěřit tomu, že by mě požádal. A pak se tak sladce zeptal: „Vezmeš si mě?“ Tak jsme oba stáli na ulici, já byla šokovaná a oba jsme brečeli. Byl to takový neuvěřitelný moment.

Wayne, žil jste si normální život v Anglii. Nyní se váš život bude odehrávat ve světle reflektorů. Jak se s tím vypořádáte?
Wayne: To pro mě není problém. Prostě to k tomu patří. Při mém zaměstnání bodyguarda jsem strávil roky doprovázením lidí. Můžu to taktéž dělat pro svou manželku. Tento život je vlastně opačný tomu předešlému a jsem připraven na to, že budeme fotografováni.

Anastacia: Chceme žít život mimo objektivy fotoaparátů, je to soukromé a roztomilé. Trávíme mnoho času mimo Ameriku, a to mi umožňuje mít kvalitní život bez paparazzi, kteří mě pronásledují. Žít bez této pozornosti je vynikající a s Waynem to je nyní možné.

Nedávno jste do obchodů společně s s.Oliverem uvedla módní kolekci. Byl výběr vašich svatebních šatů důležitý?
Anastacia: Navrhování s s.Oliverem bylo neuvěřitelnou zkušeností a má kolekce je dostupná v 550 obchodech po celém světě. Když jsem si vybírala svatební šaty, zeptala jsem se Jenny Packham, jestli by nenavrhla mé šaty a také šaty mé sestry a matky. Nemůžu popsat, jak byly parádní – byly ručně vyšívané, perleťové barvy namísto bílé, s menší závojem. Dokonce jsem měla i nějaké zdobení ve vlasech. Věděla jsem, jaký střih šatů by to měl být, Jenny mi ukázala několik obrázků a spojily jsme své nápady. Vybraly jsem návrh, který se nám oběma líbil, a po pár návrzích a asi osmi zkouškách jsem měla šaty, o kterých jsem snila.

Oslava po obřadu vypadala úžasně! Na kterou písničku jste si poprvé zatančila?
Anastacia: Byla od Kenny Lattimore a jmenovala se “For You”. Text skutečně vyjadřoval, co pro nás představuje náš sňatek.

Teď jste si odpočinula od hudby, best of album Pieces Of A Dream je vaším posledním. Co plánujete do budoucna?
Anastacia: Jakmile přijedeme zpět domů, vrátím se do studia a budu pracovat s novým materiálem. Doufám, že nové album vyjde příští rok!

Půjde vaše album hudebně jiným směrem?
Anastacia: Půjde stejným směrem jako mé poslední album. Je tu pár lidí stejného žánru, jako například Kelly Clarkson a Pink, a já jsem jim vděčná za to, že tu jsou, protože můj styl se tak stává pro lidi poměrně přijatelným.

Jsou nějací hudebníci, se kterými byste chtěla spolupracovat? Koho máte zrovna teď nejradši?
Anastacia: Mám moc ráda Killers. Líbí se mi, co dělají.

Máte vy a Wayne stejný vkus, co se hudby týče?
Anastacia: Wayne má rád, když doma hraje hudba. Líbí se nám stejný druh hudby až na to, že Wayne také poslouchá Hip Hop a toho já nejsem velký fanoušek.

Co očekáváte od vašeho manželství? Jak si představujete vaše soužití?
Anastacia: Jsem velmi nedočkavá! Wayne je skvělý přítel, partner a nyní i manžel. Opravdu se těším na náš budoucí společný život. Na dobré i zlé.

Wayne: Vzájemně jsme si přísahali, zároveň s naší duší a naší myslí. A plánujeme mnoho fantastických věcí.

Zdroj: www.anastaciafanclub.at