Rodina / Family

Toto je Diane Hurley, maminka Anastacii. Narodila se v Irsku a právě po ní zdědila Anastacia svou bojovnou povahu a umění prosadit se. Je totiž herečkou a život se s ní vůbec nemazlil. Opustil ji manžel a všechny tři děti proto vychovávala sama. O to víc si jí Anastacia váží a považuje ji za nejdůležitější osobu ve svém životě. V roce 2009 měla vážné zdravotní problémy, díky kterým si Anastacia znovu uvědomila, jak je pro ní Diane důležitá, a proto ji požádala, aby s ní vystoupila na několika koncertech Heavy Rotation Tour v létě téhož roku. Diane po prvotním váhání souhlasila a jako speciální host své dcery vystoupila na koncertech v Taormině, Římě, Grazu, Praze a Gironě. Diane na některých koncertech zazpívala árii Ave Maria a společně s Anastaciou pak písničku In Your Eyes. Náš fanklub se měl možnost s Diane setkat, a proto můžeme bez obav říct, že je to naprosto úžasná žena, pozitivně naladěná a ochotná podělit se s fanoušky dcery o svůj čas.

Tento muž je Anastaciin otec, Robert Newkirk! Opustil rodinu, když bylo Anastacii 14. Ale jak sama říká, mamka jí úplně stačí a žádného otce nepotřebuje. Pokusil se ji jednou kontaktovat, když byla v nemocnici kvůli rakovině. Mluvit s ním však odmítla. Písnička Left Outside Alone je právě o tomto muži. Narodil se v Německu a zemřel někdy v letech 2004-2005.

Na této svatební fotografii je Anastacia zachycena spolu se svou sestrou Shawn Lee Newkirk. Shawn je Anastaciina pravá ruka. V posledních letech ji doprovází na každém kroku, pomáhá jí s organizačními záležitostmi, vybírá jí oblečení... Shawn prostě pomáhá, kde se dá. Fanoušci, kteří měli tu čest setkat se s Anastaciou naživo, jistě potkaly též Shawn. Ta se snaží požadavkům jednotlivých fanklubů vždy vyjít co nejvíc vstříc, a tak se z ní stala právoplatná členka naší Fan-ily.

Brian Newkirk je Anastaciin bratr. Protože je autista, snaží se od něj Anastacia odvrátit pozornost médií. A to je důvod, proč o něm nemáme mnoho informací. Jediná jeho fotka je tato. Je z videoklipu Not That Kind, ve kterém se jen na okamžik mihl. Anastacia k tomu řekla: "V tomto videoklipu jsem chtěla mít bráchu i s mamkou. Mamku jsem ale pak vystřihla... :-) Brian navštívil společně s matkou a sestrami Prahu v červenci 2009 během Heavy Rotation Tour.

Wayne Newton, bývalý Anastaciin bodyguard a manžel, expert na bojová umění. Je rodilým Britem, jeho rodina však pochází z Guyany. S Lorraine Elston má dva syny. Anastacia se s ním seznámila v roce 2004, když pro ni pracoval během turné Live at Last a The Encore Tour. Jejich svatba se konala 21. dubna 2007 v Mexiku bez přítomnosti novinářů, manželství bohužel nemělo dlouhého trvání. Po třech letech, 21. dubna 2010, podala Anastacia u soudu v L. A. žádost o rozvod. Jako důvod uvedla "neslučitelné rozdíly" mezi oběma manžely.

A toto je Freak! Yorkshirský teriér, který se stará Anastacii o veselou společnost. Anastacia ho opravdu miluje a bere ho s sebou úplně všude - do nahrávacího studia, na focení... A proč se jmenuje zrovna Freak? Když byl malý, byl strašně neposlušný a neovladatelný. Proto mu Anastacia denně říkala freak (= hříčka) a na toto slovo začal poslouchat. Jiná verze praví, že když zrovna zpěvačka poskytovala telefonický rozhovor rádiu, Freak ji pořád otravoval, a proto ho během rozhovoru musela neustále okřikovat. Náhodou narazila na slovo freak. Po jeho vyslovení se Freak uklidnil, a tak se toto slovo stalo jeho jménem.