Registrácia / Registration

Pre registráciu do nášho fanklubu je potrebné vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na tomto mieste. Príslušný formulár vyplňte pravdivo a následne ho spolu s vašou fotografiou (hlavne tváre) zašlite na e-mailovú adresu tomas.ondruska@anastaciafanclub.cz

Údaje, ktoré nám poskytnete vo formulári slúžia výhradne na naše účely, kvôli aktualizácii na stránke, ako aj pre rýchlejší kontakt s vami v prípade potreby. Ak máte problémy s vyplnením niektorej časti formulára, tak ju nevypĺňajte a nechajte v danej časti prázdne miesto. Máte k dispozícii dve verzie formulárov. Prvá je verzia pre MS Word 2003 a druhá pre MS Word 2007.

REGISTRAČNÝ FORMULÁR Microsoft Office Word 2007
REGISTRAČNÝ FORMULÁR Microsoft Office Word 2003

SUBSCRIPTION FORM Microsoft Office Word 2007
SUBSCRIPTION FORM Microsoft Office Word 2003

Takže váš registračný e-mail bude obsahovať dve prílohy:
          1. vyplnený formulár
          2. vaša fotografia

V prípade akýchkoľvek nejasností alebo ďalších otázok ma kontaktujte na e-mailovej adrese tomas.ondruska@anastaciafanclub.cz.