Článek - mediafax.cz

Zpěvačka Anastacia koncertovala ve vyprodané Tesla Aréně

KATEŘINA VLASÁKOVÁ
17. července 2009

Ve vyprodané pražské Tesla Aréně vystoupila ve čtvrtek večer americká zpěvačka Anastacia. Pražskému publiku představila skladby ze své nové desky Heavy Rotation, ale zazpívala i hity jako jsou Sick And Tired či Left Outside Alone.

Po 19. hodině se před Tesla Arénou začaly scházet desítky fanoušků, které netrpělivě čekaly, až je pořadatelé pustí do haly. Kolem 19.30 se otevřely brány a příznivci Anastacie se snažili zaujmout místa co nejblíže pódiu.

Krátce po 21. hodině zazněly první tóny a Anastacia v bílém kostýmu a černém tílku za doprovodu dvou zpěvaček a asi šestičlenné kapely zazpívala hit One Day In Your Life. "Jsem ráda, že můžu být opět v Praze. Je tady krásné počasí a musím říct, že je tady velmi horko," řekla v úvodu Anastacia a odložila si své bílé sako.

Anastacia velmi aktivně spolupracovala s publikem. Jeden z fanoušků hodil na jeviště českou vlajku, Anastacia si ji vzala a všem ji hrdě ukázala. Poté na jevišti přistála plyšová hračka. "Je roztomilý, mám ráda medvídky," řekla Anastacia.

Zpěvaččina show zahrnovala velkoplošné obrazovky, na kterých diváci mohli zhlédnout abstraktní projekce či známé stavby z New Yorku jako je například Empire State Building. Skladbu You'll Never Be Alone zazpívala v sedě na barové židli.

"Kdo chce za mnou přijít na pódium, aby mě osobně poznal?" zeptala se Anastacia a z davu si vybrala jednoho mladíka. Anastacia se svým fanouškem tančila a položila mu několik otázek. Za jeho taneční výkony, ze kterých byla sama Anastacia velmi překvapená, mu dala svoje album s osobním věnováním.

Poté, co dozpívala skladbu Why'd You Lie To Me řekla: "Jsem velmi vzrušená, protože je tady dnes se mnou moje matka Diane." Ta v Praze zazpívala skladbu Ave Maria, za kterou sklidila bouřlivý potlesk. Společně si Anastacia a Diane také zazpívaly duet.

Anastacia se během show několikrát převlékla. Při skladbě Paid My Dues se představila v modrých denimových kalhotách a červeném topu. Téměř v závěru roztančila Anastacia písní Sick And Tired celou Tesla Arénu. Své energické tempo zvolnila poslední písní večera, kterou byla skladba I Belong To You. "Dámy a pánové, velmi vám děkuji a na shledanou," řekla zpěvačka a odešla z jeviště.

Po chvíli se Anastacia vrátila v černém kostýmu a v přídavku zazpívala několik svých skladeb. Taneční remix se skládal z hitu Left Outside Alone či I'm Outta Love.

...

Zdroj: mediafax.cz