Novinky


Benissimo
Autor: Filda, Datum: 30. listopadu 2008

Propagace nového alba ve Švýcarsku pokračovala i včera vystoupením v televizní show Benissimo. Anastacia zde na playback zazpívala Absolutely Positively a poté se s moderátorem chvíli bavila, mimo jiné, o kachnách :-)

Benissimo (Švýcarsko, Curych, 29/11/2008)
Stahujte na anastacia-fanily.com
Sledujte na YouTube

Po vystoupení se Anastacia setkala i s přítomnými fanoušky a ti se od ní dozvěděli tyto zbrusu nové informace:
  - prodej lístků na turné začne už v první polovině prosince
  - samotné turné začne už na konci května
  - propagace singlu Absolutely Positively bude pokračovat v lednu 2009
  - 31. prosinec Anastacia stráví v Rumunsku, kde bude mít soukromý koncert
  - prozatím není naplánována jakákoli propagace alba v Americe

Zdroje: anastacia-fanily.com, AFU.com (Valerio), anastaciatheitaliandream.com


Energy Stars For Free -- AKTUALIZOVÁNO --
Autor: Filda, Datum: 29. listopadu 2008

Jak už víte, Anastacia se včera zúčastnila tohoto benefičního koncertu rádia NRJ. V galerii najdete 47 fotek z této akce, dokonce si už můžete stáhnout záznam I'm Outta Love a Absolutely Positively, na YouTube si pak můžete prohlédnout nekvalitní záznam I Can Feel You.

-- AKTUALIZOVÁNO --
Teď už můžete stahovat i I Can Feel You a Left Outside Alone.
(Díky: mr_campbell)

Zdroje: .ch, AFU.com (díky, Tommy, za videa!)


E-mail od Anastacie
Autor: Filda, Datum: 28. listopadu 2008

Zdravím mí fanoušci,

omlouvám se, že jsem se teď nějakou chvíli neozvala. Udělala jsem si pět dní volna, abych se dospala a taky jsem si zašla do kina! Bylo to fakt hezké a uvolňující! Právě mířím na letiště, odkud odlétám do Švýcarska, kde budu vystupovat hned ve dvou show. První se koná v pátek a bude tam se mnou vystupovat také mnoho dalších skvělých umělců - je to benefiční koncert, takže budu zpívat před velkým publikem. Zazpívám čtyři písničky a hodlám si to pořádně užít! V sobotu vystoupím v Lottery Show.

Nemůžu uvěřit, že už máme skoro prosinec! Miluju pohled na vánoční výzdobu v obchodech a už se nemůžu dočkat, až si taky nějakou doma udělám po té, co mi skončí práce na propagaci alba, což je 16. prosince.

Posílám každému velké objetí. Napíšu brzo...

Pá, Anastacia


Novinky
Autor: Filda, Datum: 28. listopadu 2008
 

Anastacia včera přiletěla do Curychu, aby se zde připravila na dnešní vystoupení na koncertě Energy Stars For Free. Měla by zazpívat čtyři písničky, tak doufejme, že se na internetu brzy objeví záznam celé této akce. Prozatím se můžete podívat na fotku z curyšského letiště.

Kromě svého Myspace si Anastacia také zřídila účet na YouTube, na kterém od včerejška zveřejňuje videa ze svých promo cest po Evropě. Není to od ní milé? :-)

Na oficiálních stránkách anastacia.com je již třetí díl videa Making of... Heavy Rotation.

Na anastaciadreams.com jsou fotky, které byly použity pro booklet alba HR. Takže pokud si je chcete stáhnout, navštivte tamější galerii.

A takto bude vypadat obal singlu Absolutely Positively:


JOY
Autor: Filda, Datum: 28. listopadu 2008

V prosincovém čísle časopisu JOY je krátký článek o albu Heavy Rotation, které je zde vychváleno "až do nebe".


British Fashion Awards
Autor: Filda, Datum: 27. listopadu 2008

Anastacia se v úterý zúčastnila za doprovodu svého manžela předávání britských cen British Fashion Awards, které se konalo v Londýně. Fotografie najdete na stránkách anastacia-portugal.com a anastacia-underground.org. Video, na kterém je zachycen příjezd Anastacie na tuto akci, je ke zhlédnutí na YouTube.


Video Absolutely Positively
Autor: Filda, Datum: 27. listopadu 2008

Právě včera si odbyl videoklip Absolutely Positively svou světovou premiéru! Podle mě je úžasný! Liší od všech dosavadních, které Anastacia kdy natočila, a jeho "příběh" bych popsal jako "přípravu hvězdy na vycházku". Po celém bytě, kde se děj videoklipu odehrává, jsou rozmístěny luxusní předměty, drahé boty a oblečení, líčidla... (stylem vše připomíná zboží propagované časopisy jako je např. Vogue) a Anastacia se mezi tím vším chystá na svůj výlet...

 


Divas II
Autor: Filda, Datum: 24. listopadu 2008

Včera bylo odvysíláno Anastaciino vystoupení na akci s názvem Divas II, kde Ana zazpívala dvě písničky - Left Outside Alone a I Can Feel You. Její vystoupení prostě nemělo chybu! Vypadala skvěle, obě písničky zazpívala čistě a vystoupení si zjevně užívala! Pochvalu si také jistě zaslouží úžasné obecenstvo, které zpěvačce připravilo příjemnou atmosféru.

Záznam vystoupení stahujte na stránce anastacia-portugal.com.


Making of... Heavy Rotation, část 2
Autor: Filda, Datum: 22. listopadu 2008

Na oficiálních stránkách anastacia.com je již druhé video zachycující zákulisní přípravy alba Heavy Rotation. Rozhodně se na něj podívejte, popřípadě si ho stáhněte.


Anastacia: "Do Vánoc začne prodej lístků na mé nové turné!"
Autor: Filda, Datum: 20. listopadu 2008

Tuhle skvělou zprávu Anastacia oznámila v rozhovoru pro italské rádio RDS. I když samotné turné začne až někdy v polovině příštího roku, zpěvačka zřejmě nechce nic ponechat náhodně a turné hodlá pořádně propagovat již teď, společně s prvními singly z alba. Doufejme, že ji v tom Universal bude podporovat!  Rozhovor je ke stažení zde.


Řím
Autor: Filda, Datum: 18. listopadu 2008

Po vystoupení v pořadu Serata D'Onore si Anastacia se svým manželem zašla na pozdní večeři do restaurace Antica Pesa, odkud se do svého hotelu vrátila až ve tři hodiny ráno! Fotografie najdete na anastaciadreams.com.


Video Absolutely Positively
Autor: Filda, Datum: 18. listopadu 2008

Zde jsou informace o novém videoklipu:

Den natáčení: 4. listopadu 2008
Místo natáčení: 221 New Cross Road, Londýn, Velká Británie
Režisér: Nigel Dick
Producent: Cathy Hood
Asistent režie: Joe Carter
Director of photography: Jake Polonsky
Umělecký režisér: Tess Bartlett
Střih: Nick Allix
Poznámka: po natáčení jsme rychle spěchali domů sledovat vývoj volby amerického prezidenta

Zdroj: anastacia.nu


Anastacia v Římě
Autor: Filda, Datum: 16. listopadu 2008

Anastacia momentálně pobývá v Římě. Jako dočasný domov si zvolila hotel Exedra, před kterým se také potkala s fanoušky. Fotografie ze setkání jsou v galerii anastaciadreams.com.

Ana včera vystoupila v pořadu Serata D'Onore, kde na playback zazpívala I Can Feel You. Vystoupení a následný zábavný rozhovor si můžete stáhnout ve vysoké kvalitě na stránce anastacia-portugal.com.


Anastacia a její otec
Autor: Filda, Datum: 16. listopadu 2008

Mnoho z vás asi ví, že Anastacia se se svým otcem nestýkala již od svého dětství a že vztah k němu byl z její strany velmi chladný. Pro mě je novou informací, že její otec Robert Newkirk zemřel již před několika lety v čase, kdy měla koncertní turné po Evropě. S touto informací přišel internetový portál Scotland on Sunday.


Heavy Rotation - propadák!?
Autor: Filda, Datum: 16. listopadu 2008

Prodejní čísla mluví sama za sebe:
1. týden prodeje: 61 100 nosičů
2. týden prodeje: 43 300 nosičů

Jen pro srovnání přidávám čísla prodejnosti alba Anastacia:
1. týden prodeje: 419 300 nosičů
2. týden prodeje: 362 600 nosičů

Album naprosto propadlo v Anastaciině "hudební domovině" - Německu. Stejně tak i ve Velké Británii. Naopak ve Švédsku už CD obdrželo zlatou desku za 30 000 prodaných nosičů. U nás debutovalo na 17. místě v oficiálním žebříčku prodejnosti za minulý týden, což není na české poměry tak špatné. Z globálního pohledu je však toto CD naprostým prodejním propadákem a zklamáním.

Anastacia o této politováníhodné situaci prý ví, ale nějak ji neřeší. S albem je prý spokojená a jestli je to propadák, ji nezajímá (zdrojem je nějaký portugalský časopis, tato informace tedy nemusí být pravdivá, ale asi bohužel je :-/ ).

UNIVERSAL / Mercury se asi snaží zjistit, až jak hlubokou může tento projekt padnout. Společnost odmítá jakoukoli pomoc fanoušků na podpoře alba, do obchodů nedistribuuje propagační materiály, ba dokonce ani samotná CD.

Podle mého názoru album není propadákem proto, že by nebylo dobré, ale proto, že se vydavatelská společnost absolutně vykašlala na propagaci a výběrem singlů od Ne-Yoa (který asi měl přinést zaručený úspěch) v lidech vyvolala dojem, že se z Anastacie stala jen další tuctová popová zpěvačka... ó jak smutné.

Zdroj: čísla prodejnosti vyhledala Corné


Rozhovor
Autor: Filda, Datum: 15. listopadu 2008

Anastacia 22. října poskytla rádiu BBC1 rozhovor, ve kterém mluví např. o tom, proč je booklet alba Heavy Rotation laděn do "vinyl looku". Rozhovor stahujte zde.

Zdroje: anastaciadreams.com, bbc.co.uk


Fotky
Autor: Filda, Datum: 14. listopadu 2008

Dnes pro vás mám dvě sady nových fotografií.

Anastacia se včera zúčastnila večeře pořádané časopisem Glamour. Večeře se konala v londýnském hotelu Sanderson a kromě mnoha celebrit zde byli též novináři, a díky těm si nyní můžete na stránce anastacia-portugal.com prohlédnout čtyři fotografie, na kterých je Anastacia zachycena společně s Leonou Lewis a Jo Elvin.

Další fotky dokumentují Anastaciino vystoupení v pořadu Mooi! weer de Leeuw z 9. listopadu. Fotografie, které pocházejí z oficiálních stránek pořadu, jsem přidal do galerie.


Novinky
Autor: Filda, Datum: 13. listopadu 2008

Podle rakouského fanklubu bude singl Absolutely Positively vydán až 9. ledna 2009! (tato informace jim byla poskytnuta samotnou společností Universal)

24. listopadu bude konečně odvysílána show Divas II, která byla nahrána už před mnoha týdny. Dnes Callum z anastaciadreams.com zveřejnil dvě fotky z natáčení, které najdete v jeho galerii.

Pokud byste se chtěli podívat na nový rozhovor pro STYLE.IT, můžete tak učinit zde.

Rozhovor pro RTL Boulevard, o kterém jsem včera psal, je ke stažení tady.

Zdroje: AFU.com (ForeverFreak ,surviva_chick) + výše zmínění


Odjezd z WMA, novinky
Autor: Filda, Datum: 12. listopadu 2008

Po vystoupení na WMA Anastacia odjela na francouzské letiště v Nice, odkud odletěla zpět domů. Fotografie jsou v galerii. Zdroj fotografií: Corné

Na této stránce můžete hlasovat pro Anastaciin outfit z MTV EMAs. Podpořte Anastacii v tomto hlasování a pomožte jí tak s propagací svého nového alba.

Na stránkách pořadu RTL Boulevard je nový rozhovor s Anastacií. Video můžete zhlédnout zde. Zdroj: anastaciadreams.com


World Music Awards - vystoupení
Autor: Filda, Datum: 11. listopadu 2008

Náš odhad byl velmi správný - Anastacia skutečně zazpívala živě svůj nový singl Absolutely Positively! Po dlouhé době si tak můžeme vychutnat vystoupení, při kterém Ana zpívá písničku, která jí prostě sedí a odhaluje krásu jejího hlasu.

Sledujte na: YouTube
Ve vysoké kvalitě stahujte na: anastacianetwork.net


World Music Awards
Autor: Filda, Datum: 10. listopadu 2008

Včera večer se konalo předávání cen World Music Awards, kterého se účastnila i Anastacia. Předala zde společně s Chacem Crawfordem cenu Kidu Rockovi pro nejlepšího zpěváka. Taky zde zazpívala (na 99%) svůj nový singl Absolutely Positively. Záznam vystoupení však zatím není k mání, takže si aspoň prohlédněte 80 fotek, které najdete na stránkách anastacia-portugal.com, anastaciadreams.com a anastaciasource.org!


Children In Need
Autor: Filda, Datum: 9. listopadu 2008

Anastacia se ve čtvrtek stihla ukázat i na charitativní sbírce Children In Need v Liverpoolu. Fotky Any s velkým plyšovým medvědem Pudseym jsou na stránce anastacia-elegance.com.


Novinky
Autor: Filda, Datum: 9. listopadu 2008

Podle anastacia-fanily.com Anastacia v pondělí 3. listopadu natočila videoklip k dalšímu singlu Absolutely Positively, který bude vydán někdy koncem listopadu.

Včera Ana vystoupila v talkshow Mooi weer de Leeuw, kde opět zazářila! Po velmi vtipném rozhovoru zazpívala živě I Can Feel You s tamější kapelou. Bylo to zatím to nejlepší ICFY, které jsme mohli slyšet. Daleko lepší než samotná album verze!

Podívejte se na rozhovor a vystoupení na YouTube nebo si jej stáhněte na anastacianetwork.net.


Zpráva pro fanoušky
Autor: Filda, Datum: 8. listopadu 2008

Anastacia před pár okamžiky poslala fanouškům video zprávu! Stahujte ji na anastaciafanclub.at či anastaciatheitaliandream.com.


Rozhovor pro GWR Bristol Radio
Autor: Filda, Datum: 8. listopadu 2008

Je to rozhovor trochu staršího data (z 27.10.), ale i tak jistě stojí za zmínění. Trvá zhruba deset minut a k poslechnutí je na oficiálních stránkách rádia (taktéž je tam i jedna fotka, na které je Anastacia s moderátorem dané show).

Zdroj: anastaciadreams.com


MTV European Music Awards - doplnění
Autor: Filda, Datum: 8. listopadu 2008
 

Ještě před začátkem samotné show byla Anastacia vyfotografována při odchodu ze svého hotelu. Na anastaciadream.com jsou další dvě fotky, na kterých Anastacia vypadá prostě "luxusně"!

A teď k samotné show. Ještě jsem nezveřejnil odkazy na jednotlivá videa, která už máme k dispozici. Tady jsou:

Rozhovor z červeného koberce (ptá se Perez Hilton)
Předání ceny skupině Tokio Hotel
Rozhovor v hlavní show
Rozhovor v zákulisí I. (Ptá se Perez Hilton)
Rozhovor v zákulisí II.

Zdroje: anastacia-portugal.com, ema.mtv.co.uk, anastaciafanclub.cz


Tetování
Autor: Filda, Datum: 8. listopadu 2008

Anastacia v rozhovoru pro Real.com řekla, že tetování na jejích zádech, které můžeme vidět ve videoklipu ICFY, není pravé! Prý neměla dost času na to, aby si jej nechala udělat, a tak jí ho jen nakreslili. Příští den si ale zašla do tetovacího salonu, kde si pořídila pravé (trvalo to celých šest hodit!).

Díky: anastaciadreams.com


Anastacia v Nizozemí
Autor: Filda, Datum: 8. listopadu 2008

Anastacia je v těchto dnech v Amsterdamu, aby zde propagovala své nové album. Bude poskytovat rozhovory televizním stanicím i tisku, bude vystupovat v talkshow  Paul de Leeuw a také nafotí nějaké nové snímky.

Fotografie z příjezdu Anastacie do svého amsterdamského hotelu přinesla stránka anastacia.nu.


Myspace.com
Autor: Filda, Datum: 8. listopadu 2008

Ahoj fanoušci...

Jsem na letišti v Manchesteru, odkud mířím do Amsterdamu... Včera jsem předávala cenu na MTV European Music Awards!!! Byl to skutečně dlouhý den, ale užila jsem si ho!!! Jak skvělá v akce v Liverpoolu!!!

S nikým jsem se dlouze nevybavovala, ale pozdravila jsem Leonu Lewis, P!nk a Kid Rock!!! V neděli budu vystupovat na World Music Awards, takže s trochou štěstí natočím i nějaké záběry ze zákulisí svou super kamerou, kterou mi dala má nahrávací společnost. Budu se tak s vámi moct podělit o trochu té zábavy a neopakovatelných momentů...

Další zprávy na sebe nenechají dlouho čekat...

(-: pá Anastacia


MTV EMAs - fotky
Autor: Filda, Datum: 8. listopadu 2008

Jak už bylo řečeno, Anastacia se ve čtvrtek zúčastnila MTV European Music Awards, kde předala cenu skupině Tokio Hotel. Výběr těch nejlepších fotografií z červeného koberce, předání ceny a ze zákulisí najdete v naší galerii.


Další fotky jsou pak na:
anastacia-portugal.com
anastacia-underground.org
anastaciadreams.com

Během slavnostního večera si Anastacia také našla čas pro fotografa MJ Kima, který udělal 10 studiových snímků, na kterých to Anastacii opět náramně sluší!


Remix 9
Autor: Filda, Datum: 7. listopadu 2008

Po delší přestávce jsem přidal další remix. Tentokrát se jedná o Left Outside Alone (M*A*S*H Master Mix).


MTV Europe Music Awards
Autor: Filda, Datum: 6. listopadu 2008
 

Dnes v Evropě proběhne největší hudební akce tohoto roku - předávání hudebních cen MTV Europe Music Awards, které se letos koná v britském městě Liverpoolu, a Anastacia u toho nebude chybět! Již včera přijela do města, aby se zde mohla připravit na dnešní přímý přenos, který můžete sledovat live na internetu. Níže si můžete prohlédnout fotky, které byly pořízeny před hotelem Hope Street, ve kterém Ana nyní bydlí.


Fotky z Londýna
Autor: Filda, Datum: 5. listopadu 2008

Na stránce anastaciasource.org najdete 14 fotografií z londýnského koncertu v klubu G-A-Y, a to v úžasné kvalitě 2000x300 pix (300 dpi)!


Časopis Hello
Autor: Filda, Datum: 5. listopadu 2008

V posledním vydání britského časopisu Hello je rozhovor s Anastacií, který doprovází sada nových fotek, které pochází od fotografa jménem Ray Burmiston. Fotografie jsou v galerii.

Zdroj: AFU.com (Corné)


Rozhovor pro MF Dnes a první recenze nového alba u nás
Autor: Filda, Datum: 4. listopadu 2008

Už je tomu pár dní, co MF Dnes otiskla rozhovor s Anastacií, ve kterém zpěvačka mluví o svém novém albu, razantní proměně vzhledu a mnohém dalším.

Musicserver.cz také dnes zveřejnil první českou recenzi nového alba, která je podle mě docela objektivní - autor recenze udělil Heavy Rotation 6 bodů z celkových 10.

Zdroje: idnes.cz, musicserver.cz


This Morning
Autor: Filda, Datum: 3. listopadu 2008

To je název show, která dnes odvysílala nový rozhovor s Anastacií. Nejzajímavější informací, kterou jsme se dozvěděli, je ta, že videoklip k singlu Absolutely Positively natočí Nigel Dick, který je autorem klipu I'm Outta Love! Video je ke stažení zde.

Zdroj: AFU.com (Star)

PS: videa z londýnského koncertu najdete hezky seřazená na anastaciadreams.com.


Vystoupení v G-A-Y
Autor: Filda, Datum: 2. listopadu 2008

Anastacia včera, respektive dnes o půl druhé ráno britského času, vystoupila ve slavném londýnském klubu G-A-Y, kde zazpívala sedm písniček:

1. Left Outside Alone
2. Absolutely Positively
3. I Can Feel You
4. One Day In Your Life
5. I'm Outta Love
6. We Are Fan-ily
7. We Will Rock You

I když měla na své vystoupení celou hodinu, nestihla zazpívat víc než těchto sedm skladeb, a to proto, že opět kopu času prokecala s fanoušky :-) Definitivně též potvrdila, že dalším singlem bude písnička Absolutely Positively. A mimochodem, Aně to opravdu slušelo - v poslední době si nějak oblíbila žlutou a zlatou, které jí sedí!

Fotografie najdete na stránkách:
anastacia-underground.org
anastaciasource.org
anastacia-portugal.com

Brzy zde též přidám odkaz na záznam tohoto koncertu.

Před vystoupením se Ana setkala s několika fanoušky z italského fanklubu. Skvělé fotky z tohoto setkání jsou k zhlédnutí na anastaciatheitaliandream.com.


Jackpot TV
Autor: Filda, Datum: 2. listopadu 2008

Včera bylo odvysíláno vystoupení pro Jackpot TV, které Anastacia natočila už 13. října. Ana opět na playback zazpívala I Can Feel You, video si můžete stáhnout zde (k přehrání budete potřebovat Real Player).