Novinky


Loose Women
Autor: Filda, Datum: 31. října 2008
 

Mezi show, které Anastacia navštívila během svého promo turné, se včera přidal britský pořad Loose Women. Anastacia opět na playback zazpívala I Can Feel You.


Taio Cruz & Anastacia
Autor: Filda, Datum: 30. října 2008

Taio Cruz v jednom rozhovoru řekl, že pro Anastacii napsal písničku. Jakou? No to nevíme. Možná že to je Naughty.

Zdroj: Callum


Myspace.com
Autor: Filda, Datum: 30. října 2008

Čau, mí fanoušci!

tady posílám svou fotku, jak stojím na balkoně hotelu Exedra a užívám si krásného výhledu a počasí těsně před šílenou bouřkou, která zkomplikovala fotbalový zápas, který byl na Rai TV vysílán hned po loterii / Corumba, ve které jsem účinkovala.

Tenhle pokoj byl vážně úžasný!!!! Cítila jsem se jako super hvězda... ale jako obvykle jsem tam nepobyla moc dlouho!!! :-(

Jsem zpátky v Londýně na cestě do města, abych se zúčastnila natáčení show Loose Women... to by mohla být zábava!!!!

Těším se na sobotní vystoupení v klubu G-A-Y. Více se dozvíte již brzo...

Anastacia


Rozhovor pro Radio2
Autor: Filda, Datum: 30. října 2008

Kratičký osmiminutový rozhovor dnes poskytla Anastacia britské stanici BBC Radio2. Rozhovor najdete na anastaciadreams.com.


Vystoupení
Autor: Filda, Datum: 30. října 2008

Konečně se na YouTube objevilo vystoupení z Pink Ribbon Gala s kvalitním obrazem i zvukem.

 

Anastacia včera podle plánu vystoupila v italské loterii Carramba! che Fortuna, kde na playback zazpívala ICFY. Video se dá stáhnout na stránce anastaciafanclub.it nebo jej můžete zhlédnout na YouTube.


Myspace.com
Autor: Filda, Datum: 29. října 2008

Ahoj všichni,

včerejšek byl skutečně dlouhý - ve čtyři ráno jsem přiletěla do Stockholmu.

V hotelu mi dali teplomet, abych měla ve svém pokoji teplo - když jsem ho ale zapojila do zásuvky, tak vyhodil hlavní pojistky, takže jsem tam zůstala stát v naprosté tmě!! Někdo ze zaměstnanců mi přinesl baterku. Dost jsem se nasmála, když jsem se pokoušela vyčistit si zuby pouze za toho mizerného světla, co baterka vydávala!!

Právě jsem dozpívala na úžasném koncertě podporující boj s rakovinou prsu!!! Teď jsem na letišti, chystám se na odlet do Říma, kde budu vystupovat v Lottery Show.

Tak to je prozatím vše...
Anastacia


Další novinky ze včerejška
Autor: Filda, Datum: 29. října 2008

V pondělí (27. října) Anastacia natáčela pro show Divas, která bude vysílána až 23. listopadu. Zazpívala dvě písničky - Left Outside Alone a druhou bude asi I Can Feel You. Internetová stránka Mail Online publikovala fotku, na které Ana zrovna opouští studio. Fotku najdete také v galerii.

Švédský internetový magazín Aftonbladet včera zveřejnil nový rozhovor s Anastacií, který tomuto magazínu poskytla už někdy dříve v Londýně. Součástí rozhovoru jsou i nové fotky, které si můžete prohlédnout zde. Pokud byste si chtěli rozhovor přečíst, jeho anglický překlad je na stránce anastaciadreams.com.

Zdroje: AFU.com (Luís), anastaciadreams.com


Pink Ribbon Gala
Autor: Filda, Datum: 29. října 2008

Ve Stockholmu (Švédsko) se včera uskutečnil obrovský koncert Pink Ribbon Gala. Anastacia zde vystoupila a se svou show nadchla jak přítomné diváky, tak i své fanoušky! Vypadala úžasně - zlatý top a skvělý účes jí ubral na věku, a tak by jí určitě nikdo nehádal 40. Navíc zpívala živě I Can Feel You a tentokrát se jí živá verze této obtížné písničky velmi povedla!

Tři fotografie ze zákulisí najdete na stránce anastacia-portugal.com, záznam vystoupení ve vysoké kvalitě zatím není k dispozici, proto vás odkážu na videa z YouTube - [1] [2].

Na koncertě bylo i pár fanoušků, kteří se tam s Anou potkali. Fotky z tohoto setkání najdete na stránce fanynky Corné.

Speciální poděkování: Callumovi, který pro nás získal obě videa. Díky!


GMTV
Autor: Filda, Datum: 28. října 2008

Anastacia se dnes objevila v pořadu GMTV, kde udělala krátký rozhovor a taky na playback zazpívala I Can Feel You. Rozhovor si můžete prohlédnout na YouTube, vystoupení je ke stažení na serverech Rapidshare a Sendspace.

Včera jsme se taky dozvěděli, že vystoupení v Graham Norton Show předcházel velmi vtipný rozhovor. Ten je ke stažení zde.

Zdroje: forums.superiorpics.com (Madonion007), AFU.com (Star)


Novinky
Autor: Filda, Datum: 27. října 2008

Po dlouhém čekání dnes byla spuštěna finální verze stránky anastacia.com!

Dnešek přinesl i nová videa:
Rozhovor pro pořad Prominent - zdroj: anastacia-fanily.com
Backstage video z natáčení pro pořad Prominent - zdroj: AFU.com (surviva_chick)
Záběry z nákupu CD v kolínském obchodě Saturn - zdroj: AFU.com (Jax)

A taky audio záznam rozhovoru pro londýnské Capital Radio z 23. října. Bohužel je to jen část rozhovoru, ale stále lepší než nic. Zdroj: AFU.com (Kaly)


Anastacia se mučí v tělocvičně!
Autor: Filda, Datum: 26. října 2008

I když ještě před pár lety popírala, že by chodila do posilovny či tělocvičny a označovala tuto činnost jako "nudnou", v těchto dnech si počíná stejně jako Madonna.

Každý den chodí do tělocvičny, kde dvě hodiny cvičí, aby byla fit během propagace svého nového alba, které jí zítra v Británii vyjde. Drobná zpěvačka řekla: "Každé ráno dělám kondiční cvičení, posiluju, kondiční cvičení, posiluju, a pak následuje poctivý strečink. Celé odpoledne zase tančím."

S touto informací přišel deník Mirror.

Zdroj: anastaciadreams.com


Nur die Liebe zählt & TOP +
Autor: Filda, Datum: 26. října 2008

Dnes byla odvysílána show Nur die Liebe zählt, ve které Anastacia zazpívala song ICFY. Nezpívala naživo, ale i tak to podle přítomných fanoušků byl skvělý zážitek. Po jejím vystoupení prý ještě zazněla písnička "We Are Fan-ily" a taky dostala malý dárek od moderátora - fotku z roku 2000, když poprvé vystupovala v Německu. Reakci na tento dárek ani We Are Fan-ily televize neodvysílala, ale záznam vystoupení najdete na anastacia-fanily.com.

Na stránce anastacia-portugal.com je ke stáhnutí nový rozhovor pro pořad TOP +.


Další videa a fotky
Autor: Filda, Datum: 25. října 2008

Cargo-Scalo 76 - rozhovor pro italskou televizi - Zdroj: anastaciafanclub.it
Belga - rozhovor pro belgickou televizi - Zdroj: AFU.com (Surviva_Chick)

Hyatt Hotel (Německo, Kolín, 24.10.2008)


Rozhovor pro deník Právo
Autor: Filda, Datum: 25. října 2008

Je to až k neuvěření, ale Anastacia skutečně poskytla rozhovor českému deníku Právo! Rozhovor byl otištěn v dnešním vydání na straně 17. Přepis rozhovoru je zde, sken novin je v galerii.

Díky Ondris.s za upornění!


Anastacia je vzorná dcera
Autor: Filda, Datum: 25. října 2008

Pop star Anastacia dodržela slib, že koupí  matce své nové album Heavy Rotation v den zahájení prodeje. „I’m Outta Love“ zpěvačka slíbila matce Dianě, že pro ni raději koupí CD v obchodě, než aby jí dala pouhou promo kopii od vydavatelské společnosti. Kvůli zpěvaččině nabitému programu však její máma pochybovala, že slib dodrží – jako důkaz měla posloužit fotka a účtenka. Společně se svým manželem Waynem Newtonem a sestrou Shawn se Anastacia včera vydala do kolínského obchodu s elektronikou Saturn, kde si koupila kopii alba Heavy Rotation, které je v prodeji právě od včerejšího dne. „Nemůžu odmítnout přání své matky,“ řekla Anastacia.

Fotografie z obchodu jsou na stránce wenn.com.

Zdroje: wenn.com, anastaciadreams.com


Videa a fotky
Autor: Filda, Datum: 25. října 2008

Anastacia předevčírem večer živě zazpívala v závěru britské Graham Norton Show singl ICFY. Pokud chcete zhlédnout tohle zajímavé vystoupení, můžete tak učinit zde (115 MB).

   

Dalším videem je záznam rozhovoru pro francouzský pořad FanDe, který byl vysílán 18. října. Rozhovor si můžete stáhnout tady. (66 MB)

   

Anastacia je v těchto dnech v Kolíně a německá média u toho samozřejmě nesmí chybět. Krátká reportáž z jejího pobytu byla odvysílána v pořadu Mittagsmagazin na ZDF. Tohle video najdete na anastacia-fanily.com. Delší rozhovor s Anastacií pak zařadili do pořadu Leute Heute, který najdete na téže stránce. (Tohle video stojí za stažení už jen proto, že v něm Anastacia telefonuje s banánem! :-))

   

Před dvěma dny byl otištěn rozhovor pro španělský magazín Caras, který však Anastacia časopisu poskytla již 25. září. Jedinou zajímavostí pojící se k tomuto rozhovoru jsou další dvě fotografie od Luíse Coelho, které jsem přidal do galerie.

   

Včera zazněl Anastaciin hlas v éteru hlavního londýnského rádia Capital Radio, pro které dopoledne nahrála rozhovor. Fotky z rádia ve vysoké kvalitě (cca 3000x4000 pix) jsou v galerii.

   
 

Fotografové též včera zastihli Anastacii před kolínským hotelem Hyatt, ve kterém momentálně bydlí.

 

Zdroje: forums.superiorpics.com (snoop, memoriae), anastacia-fanily.com, anastacia-portugal.com, anastaciafansunited.com (Jax), bild.de, anastaciadreams.com


Album Heavy Rotation - již v prodeji!
Autor: Filda, Datum: 24. října 2008

Ano! Právě dnes vyšla evropská verze alba Heavy Rotation! Evropská verze (na rozdíl od britské a australské) obsahuje "jen" 11 písniček. Chybí totiž bonusový track Beautiful Messed Up World. Album můžete koupit zhruba za 400Kč, regionální verzi (její booklet je zredukován) už za necelých 300Kč.

Němečtí fanoušci si album mohou stáhnout na iTunes, a to v rozšířené verzi! Byla zde zveřejněna naprosto nová písnička Naughty jejíž půlminutovou ukázku si můžete stáhnout zde (uložit cíl jako...).


Dancing with the Stars - fotky
Autor: Filda, Datum: 22. října 2008

Corné se s námi podělila o dvě fotky z vystoupení, o kterém jsem včera psal. Pokud si je chce prohlédnout (jsou ve vysoké kvalitě), navštivte naši galerii.


Anastacia na Óčku
Autor: Filda, Datum: 22. října 2008

Pondělí 27. října bude na televizní stanici Óčko patřit Anastacii! Po celý den se bude na obrazovce objevovat častěji, než je obvyklé ("In Heavy Rotation"), a v 21:00 vše završí hodinový maraton jejích videoklipů.

Vysílání můžete sledovat online na adrese ocko.idnes.cz.

Zdroj: Ondris.s a ocko.idnes.cz


Myspace.com
Autor: Filda, Datum: 21. října 2008

Ahoj lidi!!!

Život je rychlý a nespoutaný!!! Jsem v Barceloně, kde momentálně bydlím v nádherném hotelu Arts, odkud mám výhled na překrásné moře a palmy, na které jsem byla zvyklá doma v Los Angeles...

Minulou noc jsem zazpívala svůj singl "I Can Feel You" v pořadu Dancing with the Stars. Byla jsem nervózní, protože chtěli hodnotit mou choreografii!! Když ke mně přišla moderátorka pořadu, aby si se mnou popovídala, použila jsem každé španělské slovíčko, na které jsem dokázala vylovit z paměti!! Fakt jsem si tu show užila, i když byla vysílána živě, a to až o půl jedné v noci... Španělé milují hlubokou noc.. (-:

Dnes mám na programu udělat kopu televizních rozhovorů a v noci pak odlétám zpět do Londýna. Zítra budu vystupovat v britském pořadu Graham Norton...

Pá, Anastacia


Mira Quien Baila - Dancing with the Stars
Autor: Filda, Datum: 21. října 2008

Anastacia včera v Barceloně vystoupila v pořadu Dancing with the Stars se svou písničkou I Can Feel You. Vystoupení si můžete prohlédnout na YouTube nebo si jej zde stáhnout ve vysoké kvalitě.

Zdroje: anastaciadreams.com, anastacia-portugal.com


Beautiful Messed Up Word - ukázka
Autor: Filda, Datum: 19. října 2008

Přinášíme vám exkluzivní ukázku bonusové písničky z alba Heavy Rotation - Beautiful Messed Up World. Užijte si ji!


Stvořitelé alba Heavy Rotation
Autor: Filda, Datum: 18. října 2008

Kdo se podílel na tvorbě alba Heavy Rotation? Přečtěte si níže! Zajímavé je, že Anastacia se nepodílela na tvorbě pouze třech skladeb - I Can Feel You, Absolutely Positively a Heavy Rotation.

I Can Feel You (C.Harmon, S.Smith), producent: Chuck Harmony, koprod.: Ne-Yo

The Way I See It (Anastacia, J.Kugell, J.Jones, J.Pennock, A.Frampton, D.Mitchell), producenti: The Heawyweights, Andrew Frampton, REO & Lester Mendez

Absolutely Positively (C.Harmon, S.Smith), prod: Chuck Harmony, kopr.: Ne-Yo

Defeated (Anastacia, J.Rotem, D.Sharpe), producent: J.R. Rotem

In Summer (Anastacia, G.Chambers, R.Love), producent: Chuck Harmony

Heavy Rotation (R.Jerkins, F.Storm), producent: Rodney Jerkins

Same Song (Anastacia, G. Chambers), producent: Lester Mendez

I Call It Love (Anastacia, J.Kugell, J.Jones, J.Pennock, A.Frampton), producenti: The Heawyweights, Andrew Frampton & REO

All Fall Down (Anastacia, G. Chambers), producent: Lester Mendez

Never Gonna Love Again (Anastacia, G. Chambers), producent: Chuck Harmony

You'll Be Fine (Anastacia, L. Mendez, D. Sharpe), producent: Lester Mendez

Beautiful Messed Up World (Anastacia, J.Kugell, J.Jones, J.Pennock, A.Frampton, D. Mitchell)


Obal + booklet
Autor: Filda, Datum: 17. října 2008

Díky Ondovi si můžete v galerii prohlédnout skeny alba a bookletu!

 


Už známe všechny písničky!
Autor: Filda, Datum: 17. října 2008

Jako první přináším exkluzivně ukázky všech písniček z nového alba! Jsou dlouhé jen 30 sekund, ale i tak vás určitě potěší :-)

1. I Can Feel You
2. The Way I See It
3. Absolutely Positively
4. Defeated
5. In Summer
6. Heavy Rotation
7. Same Song
8. I Call It Love
9. All Fall Down
10. Never Gonna Love Again
11. You'll Be Fine

Prosím, nenahrávejte tyto ukázky na vlastní weby, používejte jen odkazy.


Vystoupení
Autor: Filda, Datum: 16. října 2008

Novinkou dneška je jednoznačně zveřejněný plán vystoupení, které Anastacia podnikne na podporu svého alba.

23/10/08 The Graham Norton Show (BBC2, 22:00 GT)
28/10/08 GMTV (ITV1)
31/10/08 Loose Women (ITV1)
01/11/08  - G.A.Y (Velká Británie, Londýn) !!!
03/11/08 This Morning (ITV1)
23/11/08 Diva's (ITV1)


Nová zpráva od Anastacie
Autor: Filda, Datum: 16. října 2008

Dnes na myspace.com přibyla další zpráva od Anastacie:

To byl ale zábavný den!

Strávila jsem asi 6 hodin poskytováním telefonních rozhovorů pro mnoho různých zemí, se kterými už jsme nebyla v kontaktu pěkně dlouho; Korea, Irsko, Singapur, Indonésie...

Taky se mi velmi líbila skutečnost, že to vše můžu dělat z pohodlí svého domova!!!!

A zítra budu celý den dělat totéž....

Pá, Anastacia


Další rozhovory
Autor: Filda, Datum: 14. října 2008

Další rozhovor Anastacia poskytla televizní stanici ORF2, konkrétně pořadu Herbstzeit. Video si můžete stáhnout na stránce anastacia-fanily.com. Dále bylo odvysíláno interview pro pořad Seitenblicke. Toto video zase najdete na stránkách anastaciafanclub.at.


Novinky
Autor: Filda, Datum: 13. října 2008

Zde je přehled novinek za posledních 24 hodin:

Vydání singlu I Can Feel You ve Velké Británii bylo zrušeno. Důvod tohoto naprosto šíleného rozhodnutí Mercury Records není zatím znán, britští fanoušci jsou znechuceni.

Anastacia dnes přidala první zprávu na svůj Myspace blog: Ahoj... právě jsem se vrátila z nočního výletu do Helsinek, Finska... Zazpívala jsem svůj nový singl v jedné televizní show... Bylo skvělé zazpívat si tento song a už se nemůžu dočkat, až začnu od 20. října vystupovat po nejrůznějších televizních pořadech... čauky, Anastacia Daleko zajímavější je zpráva v originále. Ana se totiž přepsala a místo "Finland" (Finsko) napsala "Findland" (Najdi zemi) :-)

Ana přislíbila deníku The Sun, že se příští týden zúčastní web-chatu, ve kterém bude odpovídat na otázky čtenářů. Pokud máte chuť se zpěvačky na něco zeptat, můžete poslat svůj dotaz (v angličtině) na e-mailovou adresu webchats@the-sun.co.uk, do předmětu zprávy napište "Anastacia" a nezapomeňte též připojit své jméno a bydliště.

Můžete si taky stáhnout dva nové video rozhovory. První byl poskytnut pořadu Brisant a druhý Café puls. Obě videa si můžete stáhnout na stránce rakouského fanklubu. Další krátkou reportáž můžete zhlédnout zde (klikněte na "Bekijk video").

Zdroje: anastaciadreams.com, anastaciafansunited.com


Anastacia v t-music chart
Autor: Filda, Datum: 12. října 2008

Anastaciin videoklip I Can Feel You je od tohoto týdne v české hitparádě t-music, momentálně mezi novinkami. Podpořte ho svými hlasy, aby dosáhl co nejlepšího umístění, na internetové stránce hitparády!

Zdroj: anastacia.cz


Souhrn novinek
Autor: Filda, Datum: 12. října 2008

Anastacia včera účinkovala v Helsinkách (Finsko), a to v pořadu Jackpot TV. Záznam vystoupení (zpívala písničku I Can Feel You) však bude vysílán až 1. listopadu na MTV 3. Tohle vše víme díky e-mailu, který byl rozeslán všem fanouškům zaregistrovaným na anastacia.com.

V rakouských magazínech Seitenblicke a Ganze Woche byly otištěny další rozhovory s Anastacií. Nepřinášejí nic nového ani zajímavého, ale pokud byste si chtěli prohlédnout skeny, jsou v galerii.

V pátek byl na pevninské Evropě vydán singl I Can Feel You. Pro nás Čechy to ale bohužel nic moc neznamená. Zatímco fanoušci z Německa, Itálie, Řecka, Francie či jiných zemí se už doma těší z nového singlu, u nás ještě stále není k dostání. Snad se dočkáme během příštího týdne.

Rakouský fanklub anastaciafanclub.at dostal nabídku, která všem vyrazila dech - dostali 20 minut, během kterých měli možnost udělat rozhovor s Anastacií! Videozáznam si můžete stáhnout na stránkách fanklubu. Níže vám vypíchnu ty nejzajímavější body:
  - druhým singlem bude asi písnička Absolutely Positively
  - oblíbený song Anastacie je Heavy Rotation
  - prvním americkým singlem nebude I Can Feel You
  - natočila další dvě písničky, které nejsou na albu (jedná se o tzv. b-sides)

Zdroje: anastaciafansunited.com (stacey452), anastaciafanclub.at, anastaciadreams.com


Ukázky dalších písniček z alba
Autor: Filda, Datum: 7. října 2008

Na myspace.com si můžete poslechnout ukázky dalších tří písniček - Absolutely Positively, Defeated a Heavy Rotation. Jediné, co vám k nim povím, je to, že Anastaciin styl se změnil. A to hodně! Mnozí z vás jistě budou překvapeni...


Promo ve Vídni
Autor: Filda, Datum: 6. října 2008

Anastacia minulou středu (1.10.)  strávila ve Vídni, kde celý den poskytovala rozhovory pro média. První z rozhovorů byl odvysílán dnes na televizní stanici ATV.

Video stahujte na stránce anastaciafanclub.at!


In Summer
Autor: Filda, Datum: 3. října 2008

Díky stránce anastacianetwork.net si už teď můžete poslechnout ochutnávku z alba Heavy Rotation, a to v podobě písničky In Summer! Užijte si tento skvělý song zde.


Metro
Autor: Filda, Datum: 3. října 2008
 

Článek, který byl ve světových denících Metro otištěn ve středu, byl u nás publikován až dnes. Skeny článku jsou v galerii.


Anastacia pro E news
Autor: Filda, Datum: 2. října 2008

Další rozhovor s Anastacií, tentokrát pro televizní stanici E news, si můžete stáhnout zde: rapidshare.com / megaupload.com.

Zdroj: memoriae z SPCF


1. říjen 2008 - nový začátek!
Autor: Filda, Datum: 1. října 2008

Právě dnes, 1. října 2008, došlo ke spojení dvou největších stránek o Anastacii na českém a slovenském internetu! Český fanklub Anastaciafanclub.cz vzal pod svá křídla slovenskou stránku anastacia.6x.to, jíž autorem je Ondo. Ondo bude odteď přispívat do slovenské rubriky novinek, bude mi pomáhat tvořit nový obsah a hlavně se spolu pokusíme vytvořit zbrusu nový česko-slovenský fanklub naší Anastacie! Můžete se tedy těšit na nové projekty, které přijdou již brzy!


Nové rozhovory
Autor: Filda, Datum: 1. října 2008

Pokud byste měli chuť si přečíst další rozhovory (v angličtině) s Anastacií, dnešek je k tomu jako stvořený. Předevčírem totiž vyšel rozhovor pro magazín Attidude, ve kterém Anastacia odpovídá na dotazy čtenářů. Skeny časopisu tady: [1] [2] [3].

Anastacia dnes taktéž "okupovala" stránky deníku Metro, a to po celém světě! Článek o jejím boji s rakovinou a chystaném albu byl otištěn jak v evropských tak i new-yorkské verzi deníku, čímž si Anastacia zadarmo udělala skvělou reklamu po celém světě. Na skeny se můžete podívat na stránce anastacia.nu.

Bohužel se mi nepodařilo získat českou verzi Metra, abych zjistil, jestli se i u nás tento článek objevil. Proto vás prosím, pokud jste dnes Metro někde získali a článek v něm je, kontaktujte mě (filipsimonik@anastaciafanclub.cz)! Díky.

Zdroj: anastaciafansunited.com (Rocker2010), anastacia.nu


Nové photoshoots
Autor: Filda, Datum: 1. října 2008

Mám pro vás dvě sady nových fotografií, tzv. photoshoots.

Autorkou první série je Myrna Suarez. Jsou to nádherné snímky, které byly pořízeny během natáčení videoklipu I Can Feel You, a to konkrétně 19. srpna tohoto roku. Prohlédněte si je v galerii!

Další fotografie vznikla během Anastaciiny návštěvy Španělska 25. září. Autorem je Luís Coelho, který ji zhotovil pro potřeby časopisu Caras. Tato fotografie je taktéž v galerii.

Zdroj: anastacia-portugal.com