Novinky


Anastacia v National Lottery
Autor: Filda, Datum: 31. srpna 2008

Anastacia příští sobotu vystoupí v pořadu National Lottery. Bude to již třetí vystoupení v tomto programu za její dosavadní kariéru, přičemž v minulosti zde jednou zpívala i živě! Možná, že se tedy dočkáme historicky první živé verze I Can Feel You...

Zdroj: anastaciadreams.com


Cesta po Německu
Autor: Filda, Datum: 30. srpna 2008

1) Mnichov, 28.8.2008, rádio Bayern3
2) Frankfurt nad Mohanem, 29.8.2008, rádia HR3 + youFM
3) Bad Vilbel, 29.8.2008, rádio FFH
4) Mannheim, 29.8.2008, rádio Regenbogen
5) Ludwigshafen, 29.8.2008, rádio RPR1

Mapa převzata z wikipedia.org


Rozhovory
Autor: Filda, Datum: 29. srpna 2008

Všechny plánované "rozhovory" proběhly, avšak forma se mnohdy lišila. Plán, který byl ráno zveřejněn se rozsypal a rozhovory začaly být vysílány až od pozdního odpoledne a během dvou hodin bylo po všem.

HR3 - krátké vstupy, které bych ani nenazýval rozhovorem
Stahujte zde. Taktéž si můžete prohlédnout i video.

FFH - skvělý rozhovor, nejlepší z celého dne
Stahujte zde. K dispozici je i video ze studia a fotografie.

RPR1 - dobrý rozhovor, kvalita záznamu je ovšem mizerná (není to však chyba autora záznamu, ale rádia, které mělo technické problémy)
Stahujte zde.

youFM - neohlášený rozhovor
Poslechněte si jej zde, fotografie se nachází v galerii.

Regenbogen - na záznam se čeká

Dnes se taky na stránce anastaciatheitaliandream.com objevily další fotografie a video ze včerejšího setkání s Anastacií. Rozhodně si vše prohlédněte, stojí to za to. Další video ze setkání je na anastaciafanclub.at.

Po dvoudenní návštěvě Německa Anastacia dnes večer odletěla zpět do Británie.

Zdroje: anastaciafansunited.com (Biggestanafan, Tommy), ffh.de, you-fm.de, anastaciadreams.com a další


Anastacia možná přijede do Srbska
Autor: Filda, Datum: 29. srpna 2008

Sice to není úplně jisté, ale 27. září by se Anastacia měla zúčastnit zahájení projektu "Operacia Triumf" v Srbsku. Dočkáme se prvního živého vystoupení? Možná.

Zdroj: anastaciafansunited.com (Milos)


Defeated
Autor: Filda, Datum: 29. srpna 2008

Anastacia v jednom z rozhovorů prozradila název další písničky z alba. Písnička se jmenuje Defeated.

Zdroj: anastaciadreams.com


Anastacia.com
Autor: Filda, Datum: 29. srpna 2008

Oficiální stránka www.anastacia.com byla aktualizována. Zatím se sice nejedná o finální verzi webu, ale ta by prý měla být spuštěna co nevidět. Německé oficiální stránky www.anastacia.de byly aktualizovány taktéž, ale žádné převratné informace na nich zatím nenajdete.

Zdroj: anastaciadreams.com


Promo v Německu pokračuje
Autor: Filda, Datum: 29. srpna 2008

A to ve velkém stylu! Anastacia dnes bude ve vysílání hned 4 rádií!

V 10:30 na rádiu HR3 (Frankfurt)
V 13:00 na rádiu FFH (Bad Vilbel)
V 16:00 na rádiu Regenbogen (Mannheim)
V 17:30 na rádiu RPR1 (Ludwigshafen)

Zdroj: anastaciafansunited.com (Hasenschatz)


I Can Feel You - piano version
Autor: Filda, Datum: 29. srpna 2008

Na YouTube se objevila přes jednu minutu dlouhá ukázka další verze nám již tak dobře známé písničky. Tentokrát však uslyšíte pouze Anastaciin hlas a piáno v pozadí. Skladba nám opět dokázala, že pěvecký projev zpěvačky daleko lépe vyniká v tzv. a capella verzích jejích písní.

Jako mp3 si písničku můžete stáhnout zde.

Zdroj: anastacia-ungerground.org


Heavy Rotation - limitovaná edice
Autor: Filda, Datum: 28. srpna 2008

Podle stránky anastacia-lyn.com bude nové album vydáno ve dvou verzích - v běžné, která bude obsahovat pouze CD, a v limitované, která bude obsahovat i DVD. Taktéž prý bude singl I Can Feel You vydán nejdříve v digitální formě a až po té jako fyzický nosič. Tato informace však není potvrzená.


Nový rozhovor
Autor: Filda, Datum: 28. srpna 2008

Dnes, zhruba ve 14:45, Anastacia poskytla německému rádiu Bayern3 rozhovor, ve kterém mluvila o svém manželství, o životě hvězdy, zmínila se o svém pravém věku, vysvětlila, proč album vydala s tak velkým časovým odstupem (roční zpoždění není způsobeno leností zpěvačky, nýbrž zdlouhavým vyjednáváním s vydavatelstvími) a uvedla též svůj singl ICFY. Po deseti minutách však bylo po všem. Na druhou stranu, i za těch 10 minut nám stihla dokázat, že se vůbec nezměnila, že je pořád stejně "šílená" (čtěte vtipná) a že nadcházející měsíce pro nás budou velmi příjemnými :-)

Rozhovor si můžete ve formátu mp3 stáhnout zde.

Anastacia se před rádiem setkala se svými fanoušky, kteří na ni zde čekali. Fotografie ze setkání si prohlédněte zde. Mimochodem, Anastacia jim prozradila, že její nové tetování na zádech je pravé!

Zdroj: původní nahrávka patří uživateli Rocker2010 (anastaciafansunited.com), já z nahrávky vystřihl reklamu


Galerie opět v provozu
Autor: Filda, Datum: 28. srpna 2008

Po několika měsících je naše galerie opět v provozu, a tak se můžete těšit na nové fotky, které se v ní budou postupně objevovat. Již brzy se v ní například objeví exkluzivní, zatím nikdy nezveřejněné, fotky z Anastaciina pražského koncertu!

Tato galerie je ale daleko důležitější, než by se na první pohled mohlo zdát. Je totiž historicky prvním společným projektem nového partnerství, které jsem navázal se slovenskou stránkou www.anastacia.6x.to, tedy spíše s jejím autorem, kterého možná znáte pod přezdívkou Ondo. Tato spolupráce bude do budoucna pokračovat vytvořením společného česko-slovenského fanklubu a splynutím obou stránek v jednu nadnárodní. Doufám, že vše půjde rychle a ještě před vydáním alba bude fungovat česko-slovenský fanklub, který bude pro Anastacii motivací, aby k nám (či našim sousedům) přijela.

Galerii zprovoznil Ondo, takže případné vzkazy a pochvaly posílejte jemu .-)


Nový vzhled
Autor: Filda, Datum: 26. srpna 2008

Jistě jste nemohli přehlédnout změnu layoutu, kterou jsem dnes provedl. Hlavní proměnou prošlo menu, ve kterém teď najdete daleko více užitečných informací reagujících na aktuální dění. Doufám, že se vám nový vzhled stránek bude líbit!

Chtěl bych se také ještě vrátit k včerejší zprávě "Svět se diví - Anastacia oslaví 40". Během dneška jsem našel ještě další dva články k tomuto tématu. Německý plátek Bild taktéž nezapomněl o této kauze napsat, stejně tak jako český bulvár Blesk. Podle jedné fanynky o této kauze dokonce píší všechny německé bulváry. Bohužel však vytrhaly výpověď zpěvačky z kontextu, takže celé přiznání nakonec vyznělo negativně.

Zdroj: anastaciafansunited.com (Candra a freak.ajik)


Anastacia na RTL
Autor: Filda, Datum: 25. srpna 2008

Anastacia se včera objevila na této televizní stanici v pořadu Exclusiv v reportáži o Christině Applegateové, která onemocněla rakovinou prsu. Můžete si tedy prohlédnout Anastaciin nový vzhled (nyní má kratší sestřih než obvykle) na vlastní oči. Video stahujte na stránce anastaciafanclub.at.


ICFY si odbyl premiéru v Rakousku
Autor: Filda, Datum: 25. srpna 2008

Dnes ráno v 7 hodin si singl I Can Feel You odbyl svou rakouskou premiéru na stanici Ö3. Právě díky tomu si můžete na YouTube poslechnout písničku v lepší kvalitě a navíc s malou obměnou. Během poslechu části 2:22  si můžete všimnout, že zde byla písnička mírně upravena. Anastacia tam oproti původní verzi protáhla jednu notu.

V Německu se premiéra uskuteční dnes kolem šesté odpoledne.

Zdroj: anastaciafansunited.com, anastaciadreams.com


Anastacia v Mnichově
Autor: Filda, Datum: 25. srpna 2008

Již tento čtvrtek Anastacia přiletí do Mnichova, aby zde udělala rozhovor pro rádio Bayern3. Rozhovor bude vysílán někdy mezi polednem a třetí hodinou odpolední.

Zdroj: anastaciafansunited.com (Angie a staceythebest)


Svět se diví - Anastacia oslaví 40
Autor: Filda, Datum: 25. srpna 2008

Odhalení skutečného věku zpěvačky vyvolalo v bulvárním tisku pozdvižení. I když většina fanoušků tušila, že Anastacia o svém věku nemluví pravdu, média jsou šokována. The Sun otiskl krátký článek, v němž jsou použity výňatky z rozhovoru. Nizozemský deník De Telegraaf taktéž nenechal odhalení bez odezvy a reakce dalších médií na sebe určitě nenechají čekat.

Zdroj: anastaciafansunited.com (LIZA a Survivorchick_Freak)


Rozhovor pro časopis Fabulous
Autor: Filda, Datum: 25. srpna 2008

Jak jsem v sobotu avizoval, Anastacia poskytla exkluzivní rozhovor britskému časopisu Fabulous (News of the World). V rozhovoru zpěvačka mluví o svém manželství s Waynem, odhaluje svůj skutečný věk a zdravotní stav. Součástí rozhovoru jsou i fotografie, které si můžete prohlédnout zde. Skeny z časopisu přidám během týdne.


Remix 5
Autor: Filda, Datum: 25. srpna 2008

Druhým remixem z dílny Blaze boys je remix Paid My Dues (Blaze Shelter Dub). Patřičně si ho užijte!


Remix 4
Autor: Filda, Datum: 24. srpna 2008

V předcházejícím článku jsem se zapomněl omluvit za zpoždění, se kterým novinku přináším. Byl jsem mimo domov s klidným svědomím, že singl bude zveřejněn až v pondělí - za tuto neprozřetelnost se vám tedy omlouvám.

Jako omluvu proto prosím přijměte další remix, tentokrát již z éry alba Freak Of Nature - remix Paid My Dues (Blaze Shelter Vocal Mix).


I Can Feel You - nečekaně už od čtvrtka
Autor: Filda, Datum: 23. srpna 2008

Nový singl I Can Feel You byl nečekaně uveden již 21. srpna na britské stanici Radio 2. Je to skvělý hit, který jistě obsadí přední příčky všech světových hitparád a vynese tak Anastaciu opět mezi hudební elitu této planety. Na vzniku písničku a její produkci se podíleli Ne-Yo a Chuck Harmony.

Singl si můžete poslechnout na YouTube, 40ti sekundová ukázka je v sekci média. Jelikož jsem se přidal mezi webmastery, kteří chtějí podpořit prodejnost singlu a nikoli jeho ilegální stahování, nezveřejním na stránkách nahrávku v celé délce, i když ji vlastním. Text písničky je ke zhlédnutí zde.

Vydavatelství Universal dále potvrdilo název nového alba - Heavy Rotation, které bude vydáno 27. října. Na albu prý nebudou jen hity jako ICFY, ale i pomalejší melodické balady, po kterých fanoušci tak zoufale touží. Další zajímavou informací je, že album bude vydáno i v Americe (vydání alba Anastacia bylo v Anastaciině domovině zrušeno) a Kanadě.

Anastacia dále komentuje název alba: "Nazvala jsem album Heavy Rotation, protože tuto frázi používají DJové. A také to znamená, že život může být těžký, ale najednou se to otočí a změní se v něco úplně nového. Tento název mi pro mou novou desku  připadal trefný vzhledem k tomu, co prožívám."

Já bych jen dodal, že "heavy rotation" je označení pro písničku, která neustále rotuje v éteru, slyšíte ji několikrát denně a poté vám začne jít na nervy, protože ji nemůžete dostat ven z hlavy.

Vydavatelství též zveřejnilo první promo fotografii a obal singlu ICFY. Obal mě popravdě řečeno zklamal - vypadá lacině, ale hlavně - Anastacia je na něm zachycena ze zvláštního úhlu, takže by ji mnozí na první pohled nemuseli poznat, což by se u premiérového singlu z desky rozhodně nemělo stát. Svůj názor si však vytvořte sami:

Už zhruba dva měsíce před vydáním singlu též víme, kdo vytvoří remixy této skvělé taneční skladby. Bude to zřejmě Max Sanna a Steve Pitron.

Taktéž už začíná oficiální promo kampaň. V německých novinách Bunte se objevila reklama na pondělní "premiérové" vysílání singlu, v dnešním vydání bulváru The Sun je zase reklama upozorňující na zítřejší rozhovor s Anastacií v magazínu News of the World, který bude též doprovázen novými fotkami! Tyto reklamy si můžete prohlédnout na stránce anastaciadrams.com.

Zdroje: anastaciafansunited.com, anastaciafanclub.at


ICFY v rádiích - již tento pátek!? AKTUALIZOVÁNO
Autor: Filda, Datum: 19. srpna 2008

Podle nejnovějších informací by se měl singl ICFY hrát již tento pátek po osmé hodině večer na německém rádiu Spreeradio!

Zdroj: anastaciafansunited.com (Freaky-Fan)

Aktualizace

Tato zpráva byla dnes odpoledne samotným rádiem dementována. Písnička se nesmí dost ven před  25. srpnem.


ICFY v rádiích
Autor: Filda, Datum: 15. srpna 2008

Další rádio potvrdilo uvedení singlu I Can Feel You (ICFY) v pondělí 25. srpna. Tentokráte to bylo rakouské rádio OE3, které uvedení nového singlu plánuje mezi 5 a 9 hodinou ranní.

České rádio Evropa2 zatím přesné datum uvedení singlu nezná, bližší informace mi budou poskytnuty v polovině příštího týdne.

Zdroje: anastaciafanclub.at, Evropa2 (Petr Vladyka)


Remixy 3
Autor: Filda, Datum: 15. srpna 2008

Společně s pátkem přichází dva nové remixy - I'm Outta Love (Hex Hector Acapella) a Not That Kind (Maurice's Chicken Pox Dubstrumental).


Anastaciafanclub.cz
Autor: Filda, Datum: 12. srpna 2008

Nyní stačí, když k odeslání registračních informací použijete formulář níže. Taktéž vás chci upozornit, že k vašemu profilu bude připojen i e-mail, který vyplníte. Pokud by to někomu vadilo, napište do zprávy, že nechcete, aby byl váš e-mail zveřejněn.


Anastaciafanclub.cz
Autor: Filda, Datum: 11. srpna 2008

Po více jak dvou letech jsem se rozhodl změnit hosting i doménu, a tak vás nyní můžu přivítat na stránkách neoficiálního českého fanklubu Anastacie! Jak název napovídá, rozhodl jsem se stránku rozšířit i o fanklub. Ten je zatím neoficiální, ale tento fakt se pokusím co nejdříve změnit. Pro začátek by bylo skvělé, kdybychom vytvořili seznam členů. Pošlete mi e-mail na adresu filipsimonik@anastaciafanclub.cz, který bude obsahovat:

1) Vaše jméno (či přezdívku)
2) Bydliště (pouze město)
3) Věk (pokud jej chcete uvést)
4) Něco o vás (rozsah neomezen)
5) A samozřejmě můžete připojit i svou fotku

... a staňte se tak členy fanklubu!

Tyto údaje budou zveřejněny v seznamu, který se na stránkách brzy objeví. Doufám, že se u vás má iniciativa setká s úspěchem! Nezapomínejte, že vaše registrace mi pomůže získávat další exkluzivní materiály, které zveřejňuji!


Remix 2
Autor: Filda, Datum: 11. srpna 2008

Remixem pro dnešní den je skvělý I'm Outta Love (Hex Hector Dub) remix!


I Can Feel You
Autor: Filda, Datum: 11. srpna 2008

Podle největšího německého rádia FFH bude nový singl I Can Feel You znít v éteru již od 25. srpna!

Zdroj: anastaciafanily.com


Nový videoklip
Autor: Filda, Datum: 9. srpna 2008

Videoklip k singlu I Can Feel You se bude natáčet již příští týden, a to v Los Angeles! Režisérského postu se tentokrát zhostí Chris Applebaum, který například režíroval videoklipy Umbrella (Rihanna), I'll Be Lovin' U Long Time (Mariah Carey) nebo Unwritten (Natasha Bedingfield).

Zdroje: anastaciafansunited.com (Josh), eva.ro, www.wikipedia.org


Remixy ke stažení
Autor: Filda, Datum: 8. srpna 2008

Připravil jsem pro vás skvělou akci - remixy pro letní párty! Každé pondělí a pátek přidám na internet nový remix, který jste pravděpodobně ještě nikdy neslyšeli. Jedná se o komerčně nevydaný materiál, který je dostupný pouze na promo nosičích. Prvním remixem pro dnešní den je I'm Outta Love (Rhythm Masters Dub). Jako bonus si taktéž můžete stáhnout americkou verzi singlu Left Outside Alone!


Anastacia v rádiích
Autor: Filda, Datum: 6. srpna 2008

Podle neoficiálních informací by měla (německá) rádia začít hrát Anastaciin singl I Can Feel You už na přelomu srpna a září! Producentem této písničky je zřejmě Ne-Yo.

Zdroj: anastaciafansunited.com (Candra, chris, Biggestfan)


I Can Feel You
Autor: Filda, Datum: 3. srpna 2008

Tak to je název prvního singlu z připravovaného alba! Singl I Can Feel You bude vypuštěn do světa nejspíše 10. října 2008. Album samotné (snad s názvem Heavy Rotation) vyjde ke konci téhož měsíce. Nejčastěji se spekuluju o 24. říjnu. Tyto informace byly zveřejněny samotnou firmou Universal Music, a proto je můžeme pokládat za důvěryhodné.

Zdroj: anastaciafansunited.com (Tommy)