Novinky


Anastacia je majitelkou druhého nejkrásnějšího těla
Autor: Filda, Datum: 25. července 2008

Když se podíváte níže, zjistíte, že Anastacia byla nominována v anketě televizní stanice VIVA "100 most beautiful bodies". Nyní už známe výsledky. Celkově se Anastacia umístila na 8. místě. Avšak pokud bychom si z ankety vyčlenili pouze ženy, obsadila by skvělé druhé místo, hned po Nicole Scherzinger.

Zdroj: anastaciafansunited.com (master_dragon_7)


Název nového alba
Autor: Filda, Datum: 25. července 2008

Neoficiální, ale věrohodně vypadající zpráva přišla z internetového obchodu www.freerecordshop.nl, podle kterého se Anastaciino nové album bude jmenovat "Heavy Rotation" a do prodeje se dostane 24. října 2008.

Zdroj: anastaciafansunited.com (heavyrotation)


První oficiální zprávy!
Autor: Filda, Datum: 24. července 2008

Obsah oficiálních stránek www.anastacia.com byl před nějakým časem smazán, což byl jasný signál, že se chystá jejich nová verze, verze k novému albu. O této skutečnosti jsem vás ale neinformoval, protože to mohlo trvat měsíce, než se objeví nový obsah, ale chyba lávky! Právě dnes se na oficiálních stránkách objevila zbrusu nová zpráva od Anastacii! Překlad zprávy najdete níže.


Ahoj má fan-rodinko!

Je to pravda… jsem zpět! S novou nahrávací společností, s novým týmem a novými písničkami, ze kterých jsem naprosto unešená, a už se vás nemůžu dočkat!

Byla jsem ve studiu, kde jsem psala a nahrávala s  neuvěřitelně talentovanými producenty jako Ne-Yo, The Heavyweights, Sam & Louis, Lester Mendez, JR Rotem a mnoha dalšími, a právě teď dělám poslední úpravy na svém albu.

Na podzim se společně s novým albem vrátím zpět do své evropské (ne)domoviny a poté nakrátko zavítám i do ostatních koutů světa! Doufám, že se brzy setkáme!

S láskou, Anastacia

P.S. – Klikněte zde a přidejte se na seznam mailů mých fanoušků a budete těmi prvními, kdo se dozví, že má stránka je dokončena!


Prosím, zaregistrujte se na odkazu, který je v přepisu dopisu! Je to dost důležité, protože kromě e-mailu bude muset uvést i zemi, ve které žijete. Na první pohled je to nevinná informace, ale je velmi pravděpodobné, že od toho, kolik registrací přijde z té a té země, se bude odvíjet konání koncertů i jiných promo akcí v daných státech! Proto prosím, podpořme naši Anastaciu co nejvíce zaregistrovanými e-maily z naší vlasti!


Další střípky do skládačky
Autor: Filda, Datum: 11. července 2008

Na internetu se dnes objevily další dvě zprávy o připravovaném Anastaciině albu.

S první zprávou přišel rakouský fanklub anastaciafanclub.at, kterému se podařilo od Universal Music zjistit, že vydání alba je předběžně naplánováno na 14. listopad tohoto roku. Toto datum vypadá reálně, jelikož o tom, že album vyjde ke sklonku roku, se spekuluje už dlouho. Navíc jsou informace tohoto fanklubu většinou dost přesné a jen málokdy se stane, že by se ukázaly jako nepravdivé.

Další informace se objevily na stránce octagon-uk.com, která zveřejnila následující:
"...
     Anastacia nedávno podepsala novou smlouvu se společností Mercury Records, jíž prezidentem je David Massey, se kterým zpěvačka spolupracovala na všech svých předešlých albech. V současné době Anastacia píše a nahrává skladby pro své nové album za pomoci jedněch z nejžádanějších producentů na světě: Ne-Yo (Rihanna, Janet Jackson, Mary J. Blige, Beyonce); Lester Mendez (Will Smith, Jennifer Lopez, Jimmy Page); JR Rotem (Sean Kingston, Destiny’s Child, Fergie); Guy Chambers (Robbie Williams, Cathy Dennis, Kylie Minogue) a Rodney Jerkins (Pussycat Dolls, Beyonce, Natasha Bedingfield).
     Po plánovaném vydání nového alba někdy ke konci tohoto roku Anastacia vyrazí na celosvětové turné. Můžeme si být jistí, že o této malé dámě se skutečně velkým hlasem ještě uslyšíme."

Pozn.: Mercury Records je součástí nahrávacího gigantu Universal Music Group.

Jakou váhu přiložíte těmto informacím, to nechávám na vás. Jedno je však jisté - něco se chystá, a jak známe Anastaciu, nebude to nic malého!

Další zdroje: www.anastaciathevoice.net, www.wikipedia.org


Frosted Pink
Autor: Filda, Datum: 8. července 2008

Anastacia 6. října 2007 zazpívala na akci Frosted Pink. Na oficiálních stránkách této akce se nedávno objevilo video, v němž je i kratičký rozhovor s Anastaciou. A právě tento krátký rozhovor jsem pro vás připravil k stáhnutí.


Hlasování
Autor: Filda, Datum: 6. července 2008

V poslední době se objevilo mnoho možností, jak veřejně podpořit Anastaciu, a to pomocí hlasování. Byla totiž nominována v různých anketách:

KISS All Time Top 100
Můžete hlasovat pro písničky:
    I'm Outta Love (ta zatím vyhrává!),
    Paid My Dues,
    One Day In Your Life,
    Sick And Tired,
    Left Outside Alone,
    Everything Burns,
    Pieces Of A Dream,
    I Belong To You

VIVA TV - 100 most beautiful bodies
Zvolte Anastaciu a přibližte ji tak titulu "hvězda s nejkrásnějším tělem"!

Zdroj: www.anastaciadreams.com


Možný spolupracovník Taio Cruz
Autor: Filda, Datum: 6. července 2008

Podle deníků digitalspy.co.uk a dailystar.co.uk se britská R&B stár Taio Cruz možná podílí na vzniku Anastaciina nového alba. Jestli je však tato informace pravdivá, to nikdo jistě neví.

Zdroje: www.anastaciathevoice.net, www.anastaciafansunited.com (Many)


Nová verze webu
Autor: Filda, Datum: 6. července 2008

Dnes jsem dokončil nejrozsáhlejší přestavbu tohoto webu od jeho vzniku. I když tyto změny nejsou na první pohled příliš dobře patrné, jsou opravdu zásadní. Za využití technologie "iframe" se budou jednotlivé stránky načítat mnohem rychleji a taky jejich editace pro mě bude daleko jednodušší. Všechny stránky byly převedeny do nového layoutu, byly zkontrolovány, byly opraveny chyby a doladěny detaily, které mně při jejich prvotní tvorbě unikly. Doufám, že vám tyto změny zpříjemní prohlížení mé práce.

Během následujících dnů budu připravovat sekci, v níž shrnu celý průběh spolupráce Anastacii s módní značkou s.Oliver. Už teď mám k dispozici některé materiály, které jsem získal po dlouhém dialogu a vyjednávání s vedením s.Oliver, takže se jistě máte na co těšit!