Archiv / Archive


Reklama v časopisu Marie Claire
Autor: Filda, Datum: 6. června 2008

V aktuálním červnovém čísle časopisu Marie Claire najdete na straně 153 celostránkovou reklamu (velikost A4) na poslední kolekci Anastacia by s.Oliver.

(Po kliknutí se zobrazí obrázek v plné velikosti)


Anastacia v tisku
Autor: Filda, Datum: 6. června 2008

Poslední čísla časopisů InStyle a OK informují o tom, že Anastacia vydá své nové album v říjnu letošního roku. Tato informace ale ještě nebyla oficiálně potvrzena.

Článek z časopisu InStyle:

Anastacia Newkirk (34) a Wayne Newton (40) jsou svoji již 13 měsíců, ale fotografie metr šedesát vysoké zpěvačky a bodyguarda jsou vzácné jako  čtyřlístky. Teď už to ale není pravda. Dvojice byla vyfotografována v L.A. se šéfem "Universal". Důvod: po čtyř roční přestávce se Anastacia ke konci roku vrátí s novým albem.

Článek z časopisu OK:

Los Angeles: Ne, tohle nejsou Heidi a Seal. To je americká zpěvačka Anastacia, 34, a její manžel Wayne Newton. Pár se sešel v "Café Med" s PR managerem pracujícím pro Universal Music, aby společně projednali kampaň na podporu nového alba Anastacii, které by mělo vyjít v říjnu.

 

Zdroje: www.anastaciadreams.com, www.anastacia-home.de


Setkání se zástupci Universal
Autor: Filda, Datum: 6. června 2008

Anastacia se 16. května v Los Angeles v podniku Café Med na Sunset Boulevard setkala s lidmi z nahrávací společnosti Universal Music. Jedním z nich byl i koordinátor propagace Sven Kiltau-Lander. A co je na tomto setkání tak zajímavého? Jednak je už 100% jisté, že Anastacia odchází od labelů Epic / Daylight, které spadají pod Sony BMG, a také se můžeme opět po dlouhé době podívat, jak Anastacia vypadá. Jednání byli totiž přítomni i paparazzi, kteří celé setkání náležitě zdokumentovali. Náhoda? Těžko. Spíš promyšlený marketingový tah, který měl Anastaciu po dlouhé době v ústraní zviditelnit. Všechny fotografie si můžete prohlédnout v galerii anastaciafa.e-fans.net. Dalších 5 ve vysoké kvalitě na anastaciadreams.com.

Zdroje: www.anastaciathevoice.net, www.anastaciafa.e-fans.net, www.anastaciadreams.com


Omluva
Autor: Filda, Datum: 6. června 2008

Tímto se chci omluvit za to, že na stránkách už téměř 2 měsíce neproběhla žádná aktualizace. Důvodem byly vleklé technické problémy. Nyní už je ale vše v pořádku, takže všechny novinky přidám dodatečně.