Archiv / Archive

Rozhovor pro časopis GALA
Autor: Filda, Datum: 19. dubna 2008

Anastacia poskytla časopisu GALA rozhovor o své nové kolekci Jaro/Léto 2008. V tomto kratičkém rozhovoru mluví o svých inspiracích a tipech pro nadcházející léto. Překlad najdete tady.

Zdroj: www.anastaciadreams.com


Anastaciina módní značka končí
Autor: Filda, Datum: 19. dubna 2008

Už delší dobu se o tom spekulovalo a nyní je vše potvrzeno. Po dvou úspěšných letech spolupráce mezi firmou s.Oliver a Anastaciou v červenci končí. Údajně kvůli tomu, že se zpěvačka chce naplno věnovat nahrávání nové desky.

Zdroj: tiskové prohlášení firmy s.Oliver z 25.3.2008


s.Oliver.cz
Autor: Filda, Datum: 19. dubna 2008

Česká stránka firmy s.Oliver se změnila k nepoznání. Je kompletně přepracovaná podle vzoru centrálních německých stránek a věnuje nyní daleko více prostoru Anastaciině kolekci. Podívat se na ni můžete zde.


Spolupráce s Karou DioGuardi
Autor: Filda, Datum: 6. dubna 2008

Kara DioGuardi, spoluautorka písní Seasons Change, I Do, Welcome To My Truth, Pretty Little Dum Dum, Rearview, Where Do I Belong, Get Ready, The Saddest Part a I Belong To You, se podílí na vzniku nového Anastaciina alba. Tuto sympatickou a úspěšnou textařku, zpěvačku a producentku v jedné osobě můžete mimo jiné několikrát zahlédnout v dokumentu "Making of Anastacia" na bonusovém DVD k albu Anastacia. Tato informace byla zveřejněna samotnou Karou DioGuardi na jejích internetových stránkách, nejedená se tedy o žádnou spekulaci, nýbrž potvrzenou informaci!

Zdroj: Frank! z fóra www.buzzjack.com a www.karadioguardi.com


Nový layout
Autor: Filda, Datum: 2. dubna 2008

Jak jste si jistě všimli, změnil jsem potemnělý zimní layout za svěží letní. Doufám, že se vám bude líbit!