Archiv / Archive


Rozhovor pro Iconique Fashion magazín
Autor: Filda, Datum: 30. srpna 2006

Dnes jsem přidal nový, poměrně dlouhý, rozhovor pro Iconique Fashion magazín. Chystám ještě řadu dalších rozhovorů, ale jejich překlad je pomalý, a tak je budu přidávat postupně.


Další fotky v galerii!
Autor: Filda, Datum: 28. srpna 2006
Dnes jsem pro vás přidal 22 fotek z roadshow v Mnichově. Také jsem přidal 4 nové exkluzivní promo fotky ke kolekci Anastacia by s.Oliver.

 


Exkluzivní rozhovor s Anastaciou v Yellow!
Autor: Filda, Datum: 25. srpna 2006

V časopisu Yellow (srpen 2006 - 6. číslo) je exkluzivní rozhovor s Anastaciaou o jejích začátcích v hudební kariéře a hlavě o její nové módní kolekci. Abyste nemuseli utrácet peníze kvůli pěti stránkám a mohli šetřit na CDčka, udělal jsem scany, které jsou v galerii :-) Tento rozhovor nikde jinde na internetu nenajdete.


Oficiální stránky aktualizovány
Autor: Filda, Datum: 23. srpna 2006

Oficiální stránky www.anastacia.com byly aktualizovány! Konkrétně jde o sekci News, kde přibyl článek o Anastaciině kolekci Anastacia by s.Oliver.


Nové "mega" fotky
Autor: Filda, Datum: 21. srpna 2006

Mám pro vás 2 "mega" fotky z roadshow v Hamburku. Jejich rozměr je 2336 x 3504. Protože by se do galerie nevešly, stahujte je zde. 

Zdroj: www.anastaciathevoice.net


Seznam novinek
Autor: Filda, Datum: 21. srpna 2006

Během roadshow, které probíhaly během Anastaciiných promo akcích pro firmu s.Oliver, se vyrojilo mnoho novinek. Tady jsou ty hlavní:

1) Další promo akce pro firmu s.Oliver jsou naplánovány ve Francii, Španělsku a Rusku asi na jaro příštího roku.

2) Další album a turné se plánuje až na rok 2008.

3) Parfém Ressurection (Znovuzrození) bude v prodeji až v listopadu 2006.

4) Pokud bude kolekce Anastacia by s.Oliver úspěšná, bude možná následovat i kolekce pro muže.

Body 2 a 4 jsou pravdivé, protože tyto informace zveřejnila sama Anastacia. Za pravdivost zbylých 2 se nemohu zaručit.

Zdroj: www.anastacia-uncensored.com


Fotky z roadshow v Kolíně
Autor: Filda, Datum: 21. srpna 2006
Přidal jsem 42 fotek z roadshow v Kolíně. Najdete je samozřejmě v galerii.

Autogram
Autor: Filda, Datum: 21. srpna 2006
Na stránkách Anastacia-uncensored.com se objevil naskenovaný autogram, který dostala Verena od Anastacie na roadshow ve Vídni. O autogramu jsem psal ve článku níže.

Zdroj: www.anastacia-uncensored.com


Exkluzivní recenze roadshow ve Vídni!
Autor: Filda, Datum: 19. srpna 2006

Verena, spoluautorka stránek Anastacia-uncensored.com, se zúčastnila roadshow ve Vídni. Byla tam nejen jako obyčejný  fanoušek, ale taky jako jeden z výherců soutěže Meet&Greet (Setkání&Pozdravení) . Tato recenze je převzata z již zmiňovaných stránek. Překlad jsem zhotovil sám.


Jak jistě víte, Tommy a já jsme včera byli ve Vídni! Před obchod s.Oliver jsme přišli o něco dříve. Spolu s námi tam postávali i členové rakouského Fan Clubu, kteří tam taktéž čekali na Anastaciu. Byla tam sranda, ale to čekání se nám zdálo být nekonečné. Celá show začínala až v pět odpoledne!

Anastacia byla velmi přesná. Když přijela, dav už křičel nedočkavostí. Nejdřív přišla Anastacia za fanoušky, kteří měli Fanzone-tiket. A potom za výherci soutěže Meet&Greet (Setkání&Pozdravení), mezi která jsem patřila i já! :-) Ale pěkně po pořádku.

Když Anastacia přijela A-Day autobusem, první vystoupily modelky, které na sobě měly oblečení z kolekce Anastacia by s.Oliver, a potom konečně Anastacia! V jejích černých puntíkovaných šatech a a botách azurové barvy vypadala opravdu nádherně. Zajímavé je, že i když boty k těm šatům moc neladily, celkově to vypadalo opravdu funkově!  Šla po červeném koberci, na kterém bylo všude napsáno „A“. Tento symbol byl všude! Pak vyšla na pódium, kde chvíli mluvila o své módní kolekci. Řekla, že kolekce je  pro všechny typy žen a že chtěla, aby si ji mohl dopřát každý (no, vy většinou píšete, že se vám zdá poměrně drahá … tak nevím).

Pak sešla z pódia a šla dovnitř obchodu s.Oliver, kde poskytla rozhovory asi pro tisíc novinářů a reportérů. Taky chvíli pózovala přítomným fotografům. Potom začalo Meet&Greet (Setkání&Pozdravení). Všichni výherci dostali VIP vstupenky, abychom mohli jít dovnitř obchodu.

Byla jsem třetí, která přišla za Anastaciou. Nejprve  mi položila ruce na ramena, což mě znervóznilo ještě víc, než jsem byla .-) Podepsala mi fotku a řekla mi, že holka přede mnou se taktéž jmenovala Verena a že je to opravdu hezké jméno. Také se mě zeptala, jestli se mi kolekce líbí a že nás potom spolu vyfotí nějaký fotograf. Hned na to mně Wayne ukázal, kam mám jít (Bože, to byl chlap jak hora!). Dostala jsem něco na pití a potom to skončilo!

Výherci potom dostali poukázku v hodnotě 40 Euro (asi 1 125 Kč) na nákup v obchodě s.Oliver a vyšli ven. O chvíli později vyšla i Anastacia, rozdala pár autogramů a odjela ve vlastním  černém autě:-). Byl to skutečně úžasný den!!!!!


Fotky z roadshow v Hamburku
Autor: Filda, Datum: 19. srpna 2006

Do galerie jsem přidal 58 fotek z roadshow v Hamburku! Fotky jsou v nejlepší dostupné kvalitně a navíc jsem je chronologicky seřadil. Takto seřazené a v takovéto kvalitě je nenajdete ani na těch nejprestižnějších stránkách o Anastacii.


Představení kolekce Anastacie v ČR
Autor: Filda, Datum: 17. srpna 2006

První představení kolekce Anastacia v ČR! Pokud chcete být u toho, přijďte se podívat 19.8.2006 do pražského klubu Radost FX. Krásné modely Anastacia by s.Oliver, krásné modelky, které kolekci předvedou, příjemné prostředí jednoho z nejtrendovějších klubů v Praze.

 

Zdroj: www.soliver.cz


Vyhrajte pár minut s Anastaciou ve Vídni!
Autor: Filda, Datum: 17. srpna 2006

Rakouské rádio Oe3 vyhlásilo soutěž o setkání & pozdravení s Anastaciou během její prezentace své nové kolekce ve vídeňském obchodě s.Oliver! Tuto cenu můžete získat pro sebe a jednoho kamaráda. Vše proběhne již tento pátek. Musíte odpovědět pouze na jednu otázku: „Proč byste měli právě VY vyhrát.“ Zúčastnit se můžete pod podmínkou, že vám bylo již 18 let.

Zdroj: www.anastacia-uncensored.com


Informace o příjezdu Anastacie do Německa
Autor: Filda, Datum: 17. srpna 2006

Anastacia přijela v úterý 15. srpna v 17:00 do německého Fuhlsbüttelu. Hned po příletu odjela do své hotelu The Hyatt, kde ve středu nafotila nějaké promo fotky a poskytla pár rozhovorů.

Svou vlastní kolekci bude Anastacia sama uvádět na trh ve vybraných obchodech s.Oliver v Německu a Rakousku. Přesné rozpisy jsou napsány níže.

Zdroj: www.anastacia-uncensored.com


Kolekce Anastacia by s.Oliver byla oficiálně zveřejněna! 
Autor: Filda, Datum: 17. srpna 2006

Ano, je to tak! Právě dnes probíhají první roadshow, kterých se účastní sama Anastacia! Jak už jsem psal, jednotlivé kousky se dají koupit nejen v obchodech, ale i na internetu. Přináším vám taky obrázek jednoho obchodu sítě s.Oliver, ve kterém si už kolekce Anastacie našla své místo.

 

Zdroj: fotka převzata z www.anastacia-underground.com


Aktualizace stránek s.Olivera
Autor: Filda, Datum: 17. srpna 2006

České stránky www.soliver.cz byly aktualizovány. Můžete tam najít nějaké informace o kolekci od Anastacie. Dále stránky www.anastaciabysoliver.com prošly taktéž změnou, změnily design a jsou tam nové informace. Na německých stránkách s.Oliver je taktéž e-shop, kde si můžete objednat jakýkoli kousek z dílny Anastacie :-)


Další obrázky v galerii
Autor: Filda, Datum: 17. srpna 2006

Jsem zpět a do galerie jsem přidal velkou hromadu obrázků. Všechny se týkají kolekce Anastacia by s.Oliver. Přidal jsem promo fotky v té nejlepší možné kvalitě, črty oblečení, které navrhla, dále fotky oblečení, promo plakáty, kterých je v Německu kopa, další fotky jsou z focení promo fotek v poušti u L.A. a wallpapery ze stránek anastaciabysoliver.com.

Během pár dní přidám taky 2 přeložené rozhovory, které se teď objevily na internetu.

PS: Pokud kliknete v galerii na obrázek, abyste ho zvětšili, neobjeví se vám v plné velikosti. Zobrazí se "zdeformované" okno - pouze taková lišta. Způsobuje to reklamní pás, který musí být na každé stránce. Pokud daný obrázek chcete vidět, stačí kliknout na ikonku maximalizovat okno (viz obrázek). 


Galerie zprovozněna!
Autor: Filda, Datum: 11. srpna 2006

Dnes jsem zprovoznil galerii. Všichni zaregistrovaní uživatelé už mají povolený přístup. V galerii najdete 13 exkluzivních fotek z hlavního vlakového nádraží v Kolíně. U fotek můžete jen tiše závidět, že nic podobného není i u nás.

PS: Od dneška až do středy nebudu mít přístup k internetu, takže stránka nebude v této době aktualizována. Ale až přijedu, všechno hned doženu :-)


Módní přehlídka
Autor: Filda, Datum: 10. srpna 2006

Podle rakouského "Presse" bude Anastacia pořádat 18. srpna módní přehlídku během své promo akce pro s.Olivera  ve Vídni . Rojí se dohady, jestli Anastacia na této přehlídce zazpívá nebo dokonce uspořádá malý koncert. Jde pouze o dohady, takže můžeme jen doufat.

Zdroj: www.anastacia-uncensored.com


Nová hra se Stellou!
Autor: Filda, Datum: 10. srpna 2006

Našel jsem novou hru se Stellou na stránce anastaciabysoliver.com! I móda může být zábavná :-)


Zahajovací roadshow
Autor: Filda, Datum: 10. srpna 2006

Na oficiálních stránkách anastaciabysoliver.com se objevily nové oficiální informace o zahajovací roadshow!

4 města, 4 obchody, móda, fanoušci a… ANASTACIA, která bude osobně prezentovat svou první módní kolekci!

Buď si jistý, že na tebe zbude místo!

Zaregistruj se! Vytiskni si svou vlastní vstupenku a získej vstup do fanouškovské zóny!

Přijď & Vyhraj!

Držitel vstupenky se může zúčastnit soutěže, ve které je možné vyhrát jeden z 8 velmi exkluzivních iPod nano s logem Anastacia by s.Oliver a fantastický fan balíček!

Zaregistrovat se můžete na stránce anastaciabysoliver.com. Hodně štěstí!

Takto vypadá vstupenka:


Anastacia by s.Oliver právě v obchodech!
Autor: Filda, Datum: 10. srpna 2006

V několika německých obchodech s.Oliver je již teď dostupná kolekce Anastacia by s.Oliver!

Zdroj: www.anastaciathevoice.net


Nové fórum
Autor: Filda, Datum: 8. srpna 2006

Už jsem zprovoznil nové fórum. Pokud mi chcete něco sdělit, diskutovat... můžete tak učinit zde.


Nové informace o promo akcích ke kolekci oblečení Anastacia by s.Oliver
Autor: Filda, Datum: 8. srpna 2006

Původně se mluvilo o tom, že Anastacia přijede mimo jiné i do Prahy, kde by se zúčastnila slavnostního uvedení své kolekce. Taková akce se v Praze skutečně uskuteční, Anastacia ovšem bohužel nepřijede. Přijede pouze do Hamburku, Kolína, Mnichova a Vídně.

17. srpena 2006, čtvrtek
Hamburk
Obchod s.Oliver
Spitaler Str. 10
20095 Hamburk
Čas: asi 12:00

Kolín nad Rýnem
Peek & Cloppenburg
Schildergasse 65-67
50667 Kolín
Čas: asi 17:00

18. srpena 2006, pátek
Mnichov
Karstadt Oberpollinger
Kaufinger Str./Färbergraben
80331 Mnichov
Čas: asi 12:00

Vídeň
Obchod s.Oliver
Mariahilfer Straße 56
1070 Vídeň
Čas: asi 17:00


Zdroj: www.anastaciathevoice.net


Že by první tričko z kolekce Anastacia by s.Oliver?
Autor: Filda, Datum: 8. srpna 2006

Na stránkách eBay.de se objevilo údajné tričko z kolekce Anastacia by s.Oliver. Jestli se jedná o padělek či skutečné tričko z jmenované kolekce se dozvíme až 17.srpna, kdy bude kolekce oficiálně uvedena.

Zdroj: www.anastaciathevoice.net


Bannery od s.Olivera, mé logo
Autor: Filda, Datum: 7. srpna 2006

Ve všech hlavních sekcích mé stránky najdete bannery s promo fotkami ke kolekci Anastacia by s.Oliver. Doufám, že se vám budou líbit. Na těchto bannerech je taky mé logo. Tímto logem se budu prezentovat a používat v různých sekcích. Je to můj vlastní výtvor. Tady se můžete podívat na plnou verzi tohoto loga. Na stránky také brzo umístím sekci, která se bude zabývat právě spoluprácí Anastacie s firmou s.Oliver.


Nová videa a audio v sekci Download
Autor: Filda, Datum: 7. srpna 2006

Dnes jsem do sekce Download přidal 2 videa a jednu písničku. První video se jmenuje Bag of memories a druhé je živé vystoupení You Shook Me All Night Long - duet s Celine Dion. Písnička se jmenuje Late Last Night.


Dnes se otevřely nejobsáhlejší české stránky o Anastacii!
Autor: Filda, Datum: 7. srpna 2006

Dnešek je významným dnem pro všechny české fanoušky Anastacie! Na této stránce najdete všechny informace o Anastacii, nejlepší zpěvačce světového formátu. Stránka bude neustále aktualizována a doplňována. Časem přibude i galerie s těmi nejkvalitnějšími obrázky. Novinky zde budou i v angličtině. Tím chci docílit toho, že tato stránka nebude jen nejlepší českou stránkou, ale i jednou z uznávaných stránek světových. Byl bych vám vděčný, kdybyste si přečetli v sekci "Oficiality" článek "Copyright". Pokud by měl někdo zájem o spolupráci na těchto stránkách, ať napíše, s čím by mohl pomoct, a určitě se domluvíme. Hlavně bych potřeboval nějakého zdatného angličtináře. Můj e-mail je filipsimonik@centrum.cz. Tak to bylo něco "málo" na úvod. Teď se tu rozhlédněte a hodnoťte mou práci. Za každý ohlas vám budu velmi vděčný.