Archiv / Archive


Jen letmý pohled

Autor: Filda, Datum: 29. února 2008

Anastacia byla 11. února vyfocena v centru Londýna při úprku neznámo kam :-) Fotografie si můžete prohlédnout na anastaciathevoice.net.


Další video

Autor: Filda, Datum: 29. února 2008

Našel jsem ještě jedno video z přehlídky Juliana MacDonalda, které bylo odvysíláno v německém pořadu Prominenti. Stáhnout si jej můžete na stránce mfls.de.


Videa

Autor: Filda, Datum: 23. února 2008

V průběhu týdne německá televizní stanice RTL odvysílala ve svém pořadu Exclusive krátký rozhovor s Anastaciou, který byl pořízen během módní přehlídky Juliana MacDonalda. Stáhnout si jej můžete zde.

Na dalším videu je zachycen příjezd hostů na přehlídku Vivienne Westwood. Na pár vteřin si tedy můžete prohlédnout i Anastaciu. Toto video je ke stažení tady.


London Fashion Week 3

Autor: Filda, Datum: 16. února 2008

Když už, tak už! Tak tímto pravidlem se evidentně řídí naše oblíbenkyně, která i včera zavítala na Londýnský týden módy. Konkrétně na módní přehlídku Juliana McDonalda, která se konala v hotelu Hilton.


Anastacia by s.Oliver

Autor: Filda, Datum: 16. února 2008

Oficiální stránky kolekce byly konečně aktualizovány, a tak si nyní můžeme prohlédnout nové pojetí propagace kolekce Anastacia by s.Oliver Jaro/Léto 2008. Horká letní atmosféra, která jde ruku v ruce s heslem "My real holiday", dokáže člověka pěkně rozžhavit, i když momentálně za okny padá sníh a mrzne.

Každá sekce byla nějak obměněna:

"Anastacia's Fashion" - najdete zde oblečení z nové kolekce, které prezentuje sama Anastacia. Díky této sekci už máme konečně promofotky v solidnější kvalitě - viz galerie. Propagační tým taktéž navázal na přerušenou tradici wallpaperů. Ten nejnovější si můžete stáhnout taktéž v galerii ve dvou velikostech - 1024x768 a 1280x1024.

"Anastacia's Life" - tuto sekci obohatil krátký dopisek od Any psaný vlastní rukou, ale hlavně nové video "Making of Spring/Summer 2008", ve kterém si Anastacia opět neodpustila žádný ze svých husarských kousků a žertíků na adresu Davida Dalrymplea. Video si také můžete stáhnout zde.

Nezapomeňte prosím na to, že tento materiál je velmi exkluzivní, a proto ho prosím bez následného uvedení zdroje nekopírujte.

Zdroj: www.anastaciabysoliver.com


London Fashion Week 2

Autor: Filda, Datum: 15. února 2008

Až dnes jsme zaznamenali, že Anastacia nezhlédla jen výtvory své oblíbenkyně Jenny Packham, ale že i zavítala na módní přehlídku světoznámé návrhářky Vivienne Westwood, která svět šokovala nejednou ze svých kolekcí. I když se obě přehlídky konaly v týž den, Anastacia se stihla převléknout a dovolte mi poznamenat, že tento zlato/stříbrný outfit je lépe zkombinovaný než předešlý a Aně to sluší o to víc. Možná jste si také všimli, že zlatý kabát, který má na sobě, pochází z její vlastní módní kolekce!

Zdroj: www.anastaciadreams.com


London Fashion Week

Autor: Filda, Datum: 14. února 2008

Anastacia se dnes zúčastnila módní přehlídky Jenny Packham, která na Londýnském týdnu módy předvedla svou novou kolekci Podzim/Zima 2008. Anastacia společně s Waynem seděli v první řadě a celou akci s nadšením sledovali. A taky aby ne. Vždyť Jenny Packham navrhla její svatební šaty! Na zpěvačce bylo jasně vidět, že je ve skvělé kondici a že jí manželství jen prospívá. Také změnila účes, který se mně osobně velmi líbí :-)

Zdroj: www.anastaciafansunited.com, www.anastaciadreams.com


Další fotky

Autor: Filda, Datum: 13. února 2008

I když propagace a distribuce nové kolekce má oficiálně začít až v březnu, už teď si můžete prohlédnout pár nových kousků oblečení z nové jarní kolekce v internetovém obchodu s.Oliver. A taky máme k dispozici dvě nové fotky od Petera Svensona, na kterých tentokrát pózuje jen sama Anastacia.

Zdroj: www.anastaciafanclub.at (fotky)