Archiv / Archive


Anastacia by s.Oliver 2008

Autor: Filda, Datum: 26. ledna 2008

Konečně nové pozitivní zprávy. Na internetu se objevily první fotky od Petera Svensona, které byly pořízeny k propagaci nové kolekce Anastacia by s.Oliver Jaro/Léto 2008. Z fotek vyzařuje svěží atmosféra letního dne, hravost modelek i Anastaciin sex appeal. Nejzajímavější je pro nás asi pátá fotografie, na která je Anastacia pouze ve žlutém topu/podprsence s odhaleným břichem - to, že by "ukázala pupík", ale ještě před několika měsíci odmítala. Že by snad první náznak toho, že se Anastacia rozhodla vrátit ke své staré pověsti "sexy dračice", za kterou byla považována hlavně v letech 2001-2002? Doufejme!

Fotografie jsou zatím v nízké kvalitě, snad se časem dočkáme lepších.

Zdroj: www.anastaciathevoice.net


Anastacia opět pomáhá

Autor: Filda, Datum: 15. ledna 2008

Anastacia se společně s dalšími umělci zúčastnila dobročinného projektu firmy Philips. Jedná se konkrétně o internetovou aukci čtyř přístrojů Philips Wirelles Music Center (WACS7000), které svými nápisy kromě Anastacii "okořenili" i Moby, The Kaiser Chiefs a Duran Duran. Výtěžek z aukcí jde na konto britské organizace Nordoff-Robbins Music Therapy. Na těchto fotografiích ( [1] [2] [3] [4] ) si můžete prohlédnou jak proces vzniku tak i konečný výsledek Anastaciiny práce.

Zdroj: www.anastacia-uncensored.com


Diskografie

Autor: Filda, Datum: 12. ledna 2008

Po měsíci úmorné práce se mi konečně povedlo dokončit "přestavbu" sekce Diskografie. Stará verze už byla naprosto nevyhovující - starý layout, mnoho nepřesností, chybějící obrázky... Tyto závady jsem odstranil a výsledek můžete zhodnotit sami. Veškeré připomínky, jak pozitivní tak negativní, vítány.


Žirafy, fanynky Anastacii?

Autor: Filda, Datum: 6. ledna 2008

Jak všichni víme, zvířata se bojí nadměrného hluku a všeho toho zmatku, co doprovází oslavy Nového roku. Proto se vedení jedné německé zoo rozhodlo zvířátka na toto novoroční "utrpení" aspoň trochu připravit a to tak, že jim pouštěli nahlas hudbu. Výběr byl jasný. Kdo jiný má silnější hlas než Anastacia? A tak žirafám poslední den minulého roku ve výbězích vyhrávala pecka I'm Outta Love :-)

Zdroj: www.anastacia-lyn.com