Archiv / Archive


Informace o novém albu!

Autor: Filda, Datum: 31. prosince 2007

Konec roku 2007 je na spadnutí a s ním přichází už opravdové informace o novém albu! Žádné spekulace, ale zprávy, které prosakují z vydavatelské společnosti, která je má zanedlouho potvrdit.

Název alba: My Vision From Glasses
Název singlu:
Someone
Počet skladeb:
asi 13

Datum vydání: 21. března 2008 nebo 4. dubna 2008

Zvláštní spolupráce: Whitney Houston (nejedná se o duet!)
Duet: Zucchero. Anastacia bude zpívat jeho skladbu "Dune Mosse" (poměrně známá v Itálii), kterou Anastacia přetextovala. Tuto upravenou verzi si zazpívají jako duet "Wild To Water Meet Shell".

"Someone": písnička začíná houslemi a Anastaciin hlas stoupá do vyšších a vyšších poloh!

Obal alba: Obal bude koláží světla a temna. Anastacia má malé žluté brýle a na obličeji modré a červené odlesky světla. Temné odstíny symbolizují její minulý život (zdravotní a partnerské problémy...), světlo naopak značí její nynější život. A vše se váže k názvu alba... "My Vision From Glasses".

Všechny písničky se nesou ve veselém stylu, album obsahuje pouze 3 balady.

Před vydáním alba Anastacia chtěla uspořádat malé turné, to však její management odmítá.

Anastacia naopak nechtěla písničku "Someone" dát na album, protože jí připadá až moc komerční. Vydavatelská firma s tím však nesouhlasí.

9. ledna se uskuteční oficiální porada a pár dní na to se objeví první oficiální zprávy.

Za tyto úžasné novinky děkuju Manu z www.anastaciafansunited.com, který je získal od www.anastaciafanclub.it / Giuseppe.


Další videa

Autor: Filda, Datum: 29. prosince 2007

Další videa pro sesy5.

Made For Lovin' You (Live @ MTV Fashionably Loud, Itálie, Milán, 20.4.2001)
Délka: 4:19
Velikost: 12,3 MB
Autor: ?
Stahujte zde.

 

I Don't Wanna Miss A Thing (Live @ Women Rock, USA, Kalifornie, Los Angeles, 30.9.2003)
Délka: 4:55
Velikost: 76 MB
Autor: ?
Stahujte zde.


Nové album - už v březnu!?

Autor: Filda, Datum: 27. prosince 2007

Podle stránek anastacia-underground.org už vydavatelská firma SONY BMG potvrdila existenci nového Anastaciina alba, na kterém se prý podíleli producenti Glenn Balard, Richie Jones, Patrick Leonard a Dave Stewart a které má vyjít už v březnu příštího roku! Jako zdroj uvádí katalog, ve kterém SONY BMG prezentuje alba, která se na pulty obchodů dostanou v roce 2008.


První videa

Autor: Filda, Datum: 25. prosince 2007

Jako první si o nová videa napsala Adky. A hned první video bude velmi speciální, protože se jedná o kousek z roku 1998, tedy o vystoupení, které Anastaciu katapultovalo mezi hvězdy světové populární hudby - Not That Kind ze soutěže MTV The Cut! Další videa budou pozvolna přibývat .-)

Not That Kind (Live @ MTV The Cut, 1998)
Délka: 5:28
Velikost: 55,7 MB
Autor: viz video
Stahujte zde.


Šťastné a veselé!

Autor: Filda, Datum: 24. prosince 2007

Tímto chci popřát všem návštěvníkům mých stránek příjemně strávené vánoční svátky a šťastný nový rok, který už snad bude plný novinek o naší Anastacii!

A protože jsou Vánoce časem, kdy si lidé dávají dárky, tak i já jsem se rozhodl nadělovat. V tomto seznamu jsou vypsána veškerá videa, která zachycují Anastaciina úžasná vystoupení a která zároveň vlastním. Pokud byste měli o jakékoli z nich zájem, napište mi na e-mail a já ho nahraju na internet! O videa si můžete psát až do Nového roku.


Nová sekce

Autor: Filda, Datum: 8. prosince 2007

V poslední době o Anastacii nemáme mnoho zpráv, novinky přibývají jen pomalu a možná si říkáte, že to tu tak trochu zanedbávám. Ale to není pravda. Už asi tři týdny pracuju na nové sekci, která se věnuje mé sbírce. A dnes jsem ji konečně dokončil! Novou sekci "Moje sbírka" si můžete prohlédnout zde. Doufám, že se vám bude líbit!