Archiv / Archive


Focení pro jarní kolekci už proběhlo!

Autor: Filda, Datum: 25. listopadu 2007

Německá televizní stanice KIKA odvysílala krátkou reportáž z focení pro značku s.Oliver, které tentokrát probíhalo v Malibu, západní části kalifornského města Los Angeles. Prostředí působí svěže a Anastacia je jako vždy velmi sexy. Samozřejmě že si ani tentokrát neodpustila malý komediální výstup na konci videa. Stahujte zde!

Zdroje: www.anastaciathevoice.net, www.anastaciaisgreat.net


Anastacia skutečně nahrává nové album!

Autor: Filda, Datum: 24. listopadu 2007

Informovala o tom její oficiální stránka anastacia.com, na které se píše, že právě v těchto dnech pracuje na novém albu, které má vyjít příští rok a po kterém bude zanedlouho následovat koncertní turné. Dále se také dozvídáme, že další část módní kolekce Anastacia by s.Oliver vyjde v únoru, což ale není žádné překvapení, protože minulá jarní kolekce se na pulty obchodů dostala v týž měsíc.

Také se začaly rojit dohady o tom, že Anastacia přestoupila k nové nahrávací firmě, která má sídlo v Londýně a že nové album vzniká právě tam. A s největší pravděpodobností je to taky pravda! Tento čtvrtek totiž novináři Anastaciu "přistihli", jak asi 3 hodiny vybírá vánoční dárek pro svého manžela Waynea v jednom londýnském obchodě!

Zdroje: www.anastaciathevoice.net, www.anastacia.com


DVD Concert for Diana

Autor: Filda, Datum: 24. listopadu 2007

62 tisíc diváků v londýnské Wembley aréně, další stovky milionů lidí u televizních obrazovek ve 140 zemích světa. To byl vzpomínkový "Koncert pro Dianu", který se konal 1. července a na kterém vystupovala i Anastacia s písní Jesus Christ Superstar.

A právě tento koncert vyšel 5. listopadu na dvou DVD, která obsahují pět a půl hodiny trvající záznam koncertu + dokument ze zákulisí obsahující dříve nezveřejněné rozhovory. Na DVD samozřejmě nechybí ani rozhovor s Anastaciou.

Zdroj: www.concertfordiana.com


Spolupráce s Michaelem Jacksonem

Autor: Filda, Datum: 3. listopadu 2007

Michael Jackson, zpěvák, který Anastacii po jejím vystoupení v soutěži The Cut osobně zatelefonoval, pogratuloval jí ke skvělému výkonu a nabídl jí kontrakt se svou nahrávací společností, na Anastaciu nezapomněl.

Příští rok vyjde jeho nová deska a zazní na ní také Anastaciin hlas! Konkrétně v písni What More Can I Give, kterou už jednou Anastacia zpívala, a to na živém vystoupení United We Stand v roce 2001. 23.října se ve studiu točily nové verze této písničky, ve kterých mimo Anastacii zpívá i mnoho dalších interpretů světového formátu, a jedna z verzí se dostala na internet. Anastacia sice zpívá až ke konci a jen pár slov, ale aspoň víme, že hlas má stále v perfektní kondici a že nové album nás určitě nezklame!

Exkluzivně pro vás jsem písničku převedl do formátu MP3 a můžete si ji stáhnout zde.

Zdroj: www.anastaciafanclub.at


Limited Luxury Anastacia by s.Oliver Edition je již v obchodech!

Autor: Filda, Datum: 2. listopadu 2007

Oficiálně se měla na pultech vybraných butiků s.Oliver objevit teprve dnes, ale již včera byla aktualizována oficiální stránka kolekce, kde přibyla nová sekce věnující se právě této luxusní kolekci, a v internetovém obchodu se objevily všechny slibované kousky. Tady je jejich seznam i s fotografiemi.

 

Top
129,95 EUR = 3 510 Kč

 

Džíny
169,95 EUR = 4 590 Kč

Pásek
79,95 EUR = 2 160 Kč

Kabelka
99,95 EUR = 2 700 Kč

A kde si můžete tyto luxusní věcičky koupit vy? U nás v České republice se prodávají pouze ve dvou obchodech, a to v brněnské Olympii a ve zličínském nákupním centru v Praze. Pospěšte si, všechno totiž mizí neuvěřitelnou rychlostí.