Archiv / Archive


Limitovaná luxusní edice

Autor: Filda, Datum: 27. října 2007

Už druhý časopis informoval o novém kontraktu mezi firmou s.Oliver a Swarovskim. Tentokrát to byl jeden ruský módní magazín. Článek z něj je o poznání obsáhlejší a obsahuje další zajímavé informace o kolekci.

Limitovaná kolekce bude zahrnovat jen 500 kusů exkluzivních doplňků a oblečení a bude dostupná jen ve vybraných buticích s.Oliver. K dostání bude pásek, kabelka, džíny a exkluzivní sexy černý top (na obrázku společně s džíny). Pro nás je nejdůležitější, že limitovaná kolekce bude k dostání i v českých obchodech! Cena se bude pohybovat zhruba od 79 do 169 EUR.

Anastacia ke kolekci řekla následující: "Myslím, že je skvělé, že jsme se rozhodli vydat pár exkluzivních modelů! Blyštivý křišťál, podle mě úžasný, ve spojení s džíny, topem a doplňky, společně se zvláštním půvabem dělají z této kolekce excelentní společníky do kanceláře nebo vánoční či novoroční párty."

Nové obrázky oblečení a doplňků jsou ke zhlédnutí zde. Chtěl bych jen dodat, že s.Oliver zatím nevydal žádné oficiální prohlášení týkající se této kolekce.

Zdroj: www.anastaciafa.com.sapo.pt


Spolupráce se Swarovskim potvrzena!

Autor: Filda, Datum: 25. října 2007

Před několika měsíci se objevila domněnka, že Anastacia a s.Oliver spojí své síly se Swarovskim (šperkařská firma) a dnes se ukázalo, že je to pravda! Informoval o tom německý deník Bunte, ve kterém se píše o připravované "Limited Luxury Anastacia by s.Oliver Edition", která přijde do obchodů 2. listopadu tohoto roku! Sken z časopisu si můžete prohlédnout zde. Jsou na něm k vidění nový top, pásek a kabelka.

Zdroje: www.anastacia-fanily.com, www.anastacianetwork.com


Pojďme nakupovat!

Autor: Filda, Datum: 25. října 2007

Valná část kolekce Anastacia by s.Oliver je už v obchodech a nedokážu si představit lepší vánoční dárek, než nějakou věcičku právě z této kolekce. Proto vám už teď přináším menší seznam věcí, které se už dají pořídit.

Šaty
79,95 EUR = 2 160 Kč

Kabát
169,95 EUR = 4 590 Kč

Pulovr
69,95 EUR = 1 890 Kč

Halenka
49,95 EUR = 1 350 Kč

Kabát
149,95 EUR = 4 050 Kč

Blůza
59,95 EUR = 1 620 Kč

Pončo
35,95 EUR = 972 Kč

Džíny
79,95 EUR = 1 160 Kč

Pulovr
45,95 EUR = 1 242 Kč

Pulovr
55,95 EUR = 1 512 Kč


Sharon Osbourne - Survivor

Autor: Filda, Datum: 16. října 2007

Sharon Osbourne napsala další knížku o hvězdném životě v Hollywoodu. Píše o svém soukromí, rodině... a to s důvtipem, nadhledem a elegancí sobě vlastní. Několik jejích přátel dostalo možnost přispět pár řádky do tohoto dílka a je samozřejmé, že Anastacia mezi nimi nemohla chybět! Napsala: "Sharon helped me love my toxic tities! And helped me laugh and live in the face of cancer. You rock DIVA!!!!!"

Zdroje: www.anastaciaisgreat.net, www.amazon.com, www.juicybooks.co.uk


Frosted Pink - videa

Autor: Filda, Datum: 16. října 2007

Anastacia na této akci nejen zpívala, ale i uváděla písničky a dokonce poskytla i malý rozhovor.

Vystoupení "Barracuda"
Uvádění první písničky
Uvádění druhé písničky
Rozhovor

Zdroj: www.anastacia-fanily.com


Frosted Pink - články a video

Autor: Filda, Datum: 13. října 2007

Odvážné pózy na červeném koberci nezůstaly bez odezvy médií. Dva největší světové bulváry The Sun a Dayily Mirror napsaly článek o "řádění" Sharon Osbourne, Anastacii a Peggy Flaming před začátkem charitativní akce Frosted Pink, která se bude v Americe vysílat již zítra.

Na oficiálních stránkách se objevilo video, na kterém je kousek zkoušky před vystoupením, na kterém můžete na pár vteřin zahlédnout i Anastaciu. Stahujte zde.


Frosted Pink

Autor: Filda, Datum: 7. října 2007

Právě včera se uskutečnilo natáčení pořadu Frosted Pink, na kterém vystupovala i Anastacia. Vystoupení se sice bude vysílat až za týden, ale už teď máme fotky! Na červeném koberci Anastacia pózovala se svou přítelkyní Sharon Osbourne. Obě "házely" takové pózy, že fotografové nestíhali mačkat spoušť. Fotky ve vysoké kvalitě si můžete prohlédnout na www.anastacia-uncensored.com, www.anastaciathevoice.net a www.anastacia-underground.com.

Nepotvrzená je zatím informace, že Anastacia zpívala písničku Barracuda s kanadskou kapelou Heart.

Zdroje: www.anastacia-underground.com, www.anastacia-uncensored.com


Změnila Anastacia nahrávací label?

Autor: Filda, Datum: 7. října 2007

Fanoušek Josh obdržel e-mail týkající se vystoupení Anastacii na charitativní akci Frosted Pink. Na tom není nic zvláštního. Zvláštní je to, od koho tento e-mail obdržel. Nepřišel totiž od Epicu, u kterého Anastacia až doposud nahrávala, ale od labelu RCA. Tak tedy vyvstává otázka, jestli Anastacia společně s managementem vymění i label. Obě firmy jsou sice vlastnictvím Sony BMG, ale i tak by se jednalo o velkou změnu, která by mohla práci Anastacie hodně ovlivnit. Jestli je tato domněnka pravdivá, to ukáže až čas.

Zdroje: www.anastacia-network.com, Josh z www.buzzjack.com