Archiv / Archive


Sing

Autor: Filda, Datum: 30. září 2007

Tak se nám do rukou konečně dostala písnička "Sing" od zpěvačky Annie Lennox v plném znění. A jaké bylo mé překvapení, když jsem zhruba od času 3:41 do 3:50 uslyšel Anastaciin hlas! Písničku můžete stáhnout zde.

Zdroj: www.anastacia-uncensored.com


Práce na osvětě pokračuje

Autor: Filda, Datum: 21. září 2007

Na americké televizní stanici ABC bude 14. října vysílán pořad Frosted Pink, který má za úkol zvýšit uvědomělost žen v oblasti rakoviny. Bude zde vystupovat mnoho umělců a konferenciérů, kteří mají s rakovinou už nějakou tu zkušenost, jako např. Craig Morgan, Rascal Flatts, Joss Stone, Babyface, Heart a taky Anastacia! Můžeme se tedy těšit, čím nás zase Anastacia překvapí .-)

Zdroj: www.anastacia-uncensored.com


Anastacia bude možná svědčit

Autor: Filda, Datum: 21. září 2007

Známý hudební producent Ric Wake, který Anastacii pomáhal produkovat některé skladby z alb Not That Kind a Freak Of Nature, se rozvádí se svou manželkou Gizelle D'Strain. Ta po něm žádá pro sebe a děti 15 milionů dolarů. Ric Wake však tvrdí, že momentálně tolik peněz nemá, a proto Gizelle požádala některé umělce, aby u soudu vypověděli, kolik Ricovi za jeho práci zaplatili. Mezi oslovené umělce patří Richard Gere, Marc Anthony, Celine Dion, Paulina Blond, Madonna, María Tortoiseshell, Ozzy Osborne, Lionel Ritchie, Anastacia, Jennifer Lopez, Diana Ross, Sheena Easton, John Dried, David Bisbal a další. Jejich přítomnost v soudní místnosti však není jistá. Pokud se totiž momentálně nezdržují v Los Angeles a tuto skutečnost doloží, nebudou se muset soudu, který se bude konat 26. září, zúčastnit.

Zdroj: www.anastaciadreams.com


Anastacia dnes slaví narozeniny!

Autor: Filda, Datum: 17. září 2007

Právě dnes paní Anastacia Lyn Newton - skvělá zpěvačka, nádherná žena, velká bojovnice, perfektní návrhářka... - slaví své narozeniny. Kolikáté? To nikdo přesně neví. Hlavní ale je, že s námi už 8 let sdílí své umělecké vize, naplňuje naše všední dny skvělou hudbou a také nás prostřednictvím svých textů učí, jak zacházet s našimi životy. Děkujeme za vše a přejeme vše nejlepší!


Více informací ke kolekci

Autor: Filda, Datum: 7. září 2007

Stránka www.anastacia-network.com zveřejnila 3 nové promo fotky ke kolekci Anastacia by s.Oliver Fall/Winter 2007. Na fotkách ovšem neuvidíte Anastaciu. Pózují na nich "nové tváře" kolekce - modelky z videa, které můžete vidět na stránkách kolekce.

Taky je zde dlouhý článek, ve které se dozvíte některé nové informace o kolekci. Dozvíte se, že make up si vzal na starost Samy Maurabit, vlasy Anastacii upravil Robert Vetica. Celé focení probíhalo v prostorách Pier 59 Studios West v Santa Monice (Los Angeles). Celý článek si v angličtině můžete přečíst zde.


Další fotky z Kazachstánu

Autor: Filda, Datum: 7. září 2007

Dalších 7 fotek z vystoupení s Dimou Bilanem je ke zhlédnutí na stránce www.bilandima.ru.

Zdroj: www.anastacia-uncensored.com


Zemřel legendární tenor Luciano Pavarotti

Autor: Filda, Datum: 6. září 2007

Dnes ráno ztratil svět jeden z největších hlasů - Luciana Pavarottiho. Zemřel v rodném městě Modeně po dlouhém a těžkém boji s rakovinou slinivky ve věku 71 let. Svou bitvu však bojoval až do konce a nikdy se nevzdal.

Luciano Pavarotti si zazpíval s Anastaciou 29.5.2001 na vystoupení Pavarotti and Friends, a to písničku I Ask Of You. Jak Anastacia sama řekla, byl to jeden z jejích největších zážitků, které za svou hudební kariéru zažila.

Zavzpomínejte na tohoto skvělého člověka a podívejte se na fotky z vystoupení nebo si rovnou stáhněte celé nádherné video.

Video: I Ask Of You (Feat. Pavarotti, Live @ Pavarotti and Friends, Itálie, Modena, 29.5.2001)
Délka: 4 minuty 43 sekund
Velikost souboru: 46,8 M
Typ souboru: mpeg
Autor:
ww.anastaciakisses.com
Video je uloženo na webu rapidshare.co

Stahujte zde!


Návštěva Kazachstánu potvrzena!

Autor: Filda, Datum: 3. září 2007

Naše nejčernější předpoklady a obavy se naštěstí nevyplnily a na internetu se objevila malá černobílá fotka, na níž se Anastacia objímá s ruským zpěvákem jménem Dima Bilan. Samozřejmě, že šlo jen o objetí přátelské. Zpěvák totiž během Anastaciina vystoupení na soukromé párty v Almaty  vběhl na pódium a zpíval s ní, a to bez jakékoli přípravy. Když se ho Anastacia poté zeptala, kdo je, a on odpověděl, že Dima Bilan, řekla, že to není pravda a že on musí být Anastacia a že si s ním chce zazpívat! Jestli se opravdu dočkáme nějakého duetu je však ve hvězdách.

Zdroje: www.anastacia-uncensored.com, www.anastacia-network.com, www.liveinternet.ru (fotka)

EDIT

Do galerie byl přidán sken z ruského časopisu OK!, na kterém si můžete prohlédnou další 3 barevné fotografie z této párty!

Zdroj: www.anastaciaisgreat.net