Archiv / Archive


Exkluzivně pro vás: HQ Fall/Winter photoshoots!

Autor: Filda, Datum: 28. srpna 2007

Podařilo se mi exkluzivně pro vás získat 3 HQ fotky ze sady nových promo fotek ke kolekci Anastacia by s.Oliver Fall/Winter 2007!

Takto firma s.Oliver popisuje kolekci:

Sexy vzhled zahrnující prvky typické pro styl Biba, v šedesátých letech proslulý britský zásilkový obchod napodobující hollywoodský glamour, lesklé materiály, převážně dlouhé topy a nápadné všudypřítomné potisky – to vše dodává kolekci na dramatičnosti. Kontrast mezi tmavými a sytými barvami, hluboké výstřihy a štíhlá silueta zvýrazňují silnou stránku každé ženy. Zatímco čisté siluety vytvářejí vzhled, který je především velice nositelný, nápadité detaily a třpytivé efekty zvyšují celkový lesk a glamour kolekce.


Annie Lennox - Sing

Autor: Filda, Datum: 22. srpna 2007

Jak už delší dobu víme, zpěvačka Annie Lennox chtěla nahrát skladbu Sing, která by měla pomoci při získávání peněz na pomoc v boji proti šíření viru HIV v Africe. Všude se psalo, že se do nahrávání písničky aktivně zapojí i dalších 23 interpretů z celého světa včetně Anastacii, Pink či Madonny. Dnes se skladba objevila na internetu, ale ať napínám uši jak nejlépe umím, v písničce slyším zpívat jen Annie Lennox, Madonnu a nějaké pro mě neznámé interprety. Rozhodně však neslyším Anastaciu. Pokud se chcete přesvědčit na vlastní uši, klikněte zde a poslechněte si tuto skladbu sami.

Zdroj: wacko z fóra na stránkách madonna.cz


Anastacia v Kazachstánu?

Autor: Filda, Datum: 22. srpna 2007

Podle tří nezávislých zdrojů Anastacia navštívila město Almaty v Kazachstánu, a to 18. srpna tohoto roku. A proč tam jela? Dinara Nazarbajev, druhá dcera prezidenta Kazachstánu Nursultana Nazarbajeva, měla narozeniny, a tak uspořádala párty ve velkém stylu, na které zazpívala právě Anastacia, Nelly Furtado i Dima Bilan. Anastacia zde vystupovala se svými dvěma kytaristy, stejně jako i na ostatních soukromých párty, které tento rok oživila svým zpěvem. Na párty samozřejmě nebyla vpuštěna žádná média, takže fotografie ani jiný záznam není a s největší pravděpodobností ani nebude k mání.

I když se o Anastacii zmiňují tři různé stránky, pořád tuto informaci musíte brát s rezervou. Nic nebylo oficiálně potvrzeno.

Zdroje: anafied z fóra anastaciafansunited.com, www.wikipedie.cz a www.wikipedia.org


Koncert pro Dianu na ČT

Autor: Filda, Datum: 20. srpna 2007

Jak už jsem psal na začátku prázdnin, Česká televize se rozhodla, že koncert pro Dianu nebude přenášet živě, ale že jej pustí ze záznamu až někdy na sklonku srpna a září. Teď už konečně znám přesné datum vysílání. Koncert bude rozdělen na dvě části. První část se odvysílá 25.8.2007 (sobota) v 16:45 na ČT2. Tato první část se bude také opakovat o den později, 26.8.2007 v 00:50 na ČT1. Druhá část bude odvysílána o týden později, tedy 1.9.2007 (sobota) v 16:25 na ČT2. Reprízu budete moct zhlédnout na ČT1 2.9.2007 v 01:30.

Nezapomeňte, kde jste se to dozvěděli první!


České obchody s.Oliver

Autor: Filda, Datum: 19. srpna 2007

Během prázdnin jsem navštívil celkem tři ze sedmi obchodů s.Oliver v České republice, a tak vám dám pár tipů, kde nakupovat, pokud si chcete pořídit něco z kolekce Anastacia by s.Oliver.

V Praze jsou celkem 4 obchody s.Oliver - Šestka, Zličín, Chodov a Letňany. Já jsem viděl ten zličínský a byl jsem docela zklamán. Anastaciina kolekce se krčila v zadní části obchodu a rozhodně se nedá říct, že by tam měli nějaký velký výběr. V hlavě mi utkvěly jen modré a květované šaty, které vidíte na obrázcích.

Další dva obchody jsem navštívil v Brně. Ten první byl v Olympii. Hned, když jsem vstoupil, na mě hleděla Anastacia z obrovského plakátu, před kterým bylo asi šest stojanů s jejím oblečením. Kolekci byla věnována velká část prodejny, a to hned v přední části obchodu. Dokonce tam pouštěli i video z módní přehlídky, které je jinak umístěno na stránkách kolekce! Bylo zde opravdu obrovské množství Anastaciiných riflí, triček, šatů, topů a mnoho z nich bylo i ve slevě, takže se dalo nakoupit hodně kvalitního zboží za nízké ceny. Tento obchod bych vám rozhodně doporučoval navštívit, pokud si chcete něco z "A" kolekce pořídit.

Posledním obchod, který jsem prošmejdil, byl v brněnské Vaňkovce. Ten je asi tak středně zásobený, Anastacia je hned u vchodu, takže je hodně na očích. Velikosti oblečení jsou ale často přebrané a výběr není nikterak velký. Pokud byste ovšem zatoužili po nějaké bundě z kolekce, tak by byl tento obchod pro vás ten vhodný. Taky jsem zde viděl "kávové" (tak jim říkám já) šaty.

Kdybych to měl shrnout, tak bych řekl asi toto: Zličín byl obrovským zklamáním, Olympie obrovským pozitivním překvapením a k Vaňkovce se hodí známá fráze: "Nepotěší, neurazí." Ale i tak považuju výsledky mého "průzkumu" za pozitivní a myslím, že s.Oliver se snaží Anastaciu protlačit na co nejviditelnější místa a rozhodně její kolekci nepovažuje za nějakou "bokovku".


Anastacia by s.Oliver - Fall/Winter 2007

Autor: Filda, Datum: 18. srpna 2007

Omlouvám se, že jsem tuto novinku nepřidal už dřív, ale byl jsem celý týden mimo domov, takže kompletní informace přináším až teď.

Stránka www.anastaciabysoliver.com totálně změnila svůj vzhled, který se přizpůsobil nové kolekci, která se během krátké doby dostane na pulty obchodů s.Oliver. Nejvíce jsme snad s napětím čekali na nové promo fotky, které se ale podle mě tentokrát moc nevyvedly. Nemůže za to ani tak jejich autor Peter Svenson, ale spíše maskér, který svou práci vyloženě nezvládl. Fotky celkově působí lacině a předešlým od Patricka Demarcheliera nesahají ani po kotníky. Patrick Demarchelier - to je možná důvod, proč se na focení tentokrát tak šetřilo. Minulé focení totiž firmu s.Oliver stálo obrovské peníze, a tak si teď asi nemohli dovolit nějaký větší projekt. Fotografie najdete v galerii. Byl bych vám velmi vděčný, kdybyste svůj názor vyjádřili na fóru.

Na stránce jsou taky dvě videa. To první je takovým "Making of photoshooting". To vám na rozdíl od fotek doporučuji zhlédnout, protože zvláště ke konci je to opravdu sranda. Ve druhém videu Anastacia odpovídá na pár otázek, které se týkají převážně oblasti nakupování. Obě videa také můžete stáhnout níže.

Samozřejmě ani německá média nezůstala pozadu. Malá reportáž o kolekci se objevila v pořadu Exclusiv. Toto video si můžete stáhnout na stránkách www.anastacia-uncensored.com.

Video: Making of Fall/Winter photoshooting
Délka: 4 minuty 24 sekund
Velikost souboru: 18,3 MB
Typ souboru: WMV
Autor:
ww.anastaciafa.com.sapo.pt
Video je uloženo na webu rapidshare.com

Stahujte zde!

 

Video: Anastacia Answering Questions
Délka: 2 minuty 17 sekund
Velikost souboru: 16 MB
Typ souboru: AVI
Autor:
www.anastaciaisgreat.net

Stahujte zde!

 

 

Zdroj: www.cofapt.com.sapo.pt (fotografie)


Další článek o Anastacii

Autor: Filda, Datum: 9. srpna 2007

A opět v rakouském tisku. Tentokrát se jedná o časopis Tirolerin. K dispozici máme pouze dva skeny - na jednom je obálka časopisu a na druhém jen kratičký článek s fotkou. Podle jistých zdrojů je však možné, že je v časopisu i rozhovor, ale zatím nemáme ani sken ani přepis či jiný důkaz o jeho existenci.

Zdroj: www.anastaciafansunited.com


Anastacia navštívila Německo - znovu!

Autor: Filda, Datum: 9. srpna 2007

Minulé úterý byla Anastacia tajně v německém městě Rottendorfu, kde navštívila kancelář vedení s.Oliver. Poté si zašla inkognito na oběd do restaurace „Piccolo Mondo“, kde už jednou obědvala. Hostinský Miso Rabijc servíroval rejnoka s lanýži a Anastacia si k tomu ještě přiobjednala šťouchané brambory. Vše zapila vínem řidiče Formule 1 - Jama Trulliho.

Zdroj: www.anastacia-ucensored.com


Článek v časopisu Seitenblicke

Autor: Filda, Datum: 7. srpna 2007

Nedávno se na internetu objevil článek z časopisu Seitenblicke, ve kterém je fotoreportáž z focení nových promo fotografií pro kolekci Anastacia by s.Oliver Podzim/Zima 2007. Za fotoaparátem tentokrát stál Peter Svenson, který nafotil také snímky pro XOXO magazín. Kromě fotek ze zákulisí ale článek obsahuje i krátký rozhovor, v němž Anastacia mluví o svých zkušenostech v módním průmyslu. Sken článku si můžete prohlédnout v galerii a překlad rozhovoru si přečíst tady.

Zdroje: www.anastacia-ucensored.com (anglický překlad článku), www.anastaciafanclub.at (sken časopisu)


Rozhovor pro XOXO magazín

Autor: Filda, Datum: 1. srpna 2007

Trochu se zpožděním, ale přece, vám přináším překlad již tolikrát omílaného rozhovoru pro XOXO magazín. Anastacia v něm objasní význam pár písniček, prozradí, jaká zaměstnání vystřídala, jaké měla dětství a jak se udržuje v tak perfektní kondici. Rozhovor si vychutnejte zde.

Přeloženo z anglické verze, která byla zveřejněna stránkou www.anastaciathevoice.net.