Archiv / Archive


Nakonec je to trošku jinak

Autor: Filda, Datum: 22. červenec 2007

Mluvím o středečních fotkách. Jejich autorem není Patrick Demarchelier, ale Peter Svenson. Taky je již 100% jisté, že se nejedná o nové promo fotky k Anastaciině módní kolekci (někteří fanoušci o tom byli téměř přesvědčeni), ale o opravdu téměř rok staré fotografie, a dokonce už víme, k čemu sloužily. Svenson je pořídil pro potřeby švédského časopisu XOXO, který je použil v jednom z podzimních čísel. Proč si tohoto faktu nikdo již před rokem nevšiml, není jasné. Použité fotky (sice ve stejné velikosti, ale již bez tagu) a skeny časopisu najdete v galerii.

Zdroje: www.anastaciathevoice.net (fotky + informace), www.anastacia-underground.com (fotky)


Video "Making of A-Hotel"

Autor: Filda, Datum: 20. červenec 2007

Jako jediná stránka přináším exkluzivně video "Making of A-Hotel", které je nyní ke zhlédnutí na oficiálních stránkách Anastaciiny kolekce, ke stáhnutí! Za spolupráci děkuji fanouškovi jménem Marcus.

Video: Making of A-Hotel
Délka: 9 minut 33 sekund
Velikost souboru:
39,6 MB
Typ souboru: WMV
Autor: anastacia-newkirk.ic.cz
& Marcus
Video je uloženo na webu rapidshare.com

Stahujte zde!


Nové video a reportáž

Autor: Filda, Datum: 19. červenec 2007

Stránky anastaciabysoliver.com byly po delší době aktualizovány. Bylo přidáno nové video "Making of A-Hotel" a fotoreportáž "Backstage Report A-Hotel".

Zdroj: www.anastacia-fanily.com


Spolupráce s Annie Lennox potvrzena

Autor: Filda, Datum: 18. červenec 2007

Jak jsem psal 3. července, Anastacia se zapojí do projektu Annie Lennox, aby pomohla v získávání peněz na preventivní opatření, která by zabránila přenosu viru HIV z matky na dítě. V té době to byla ještě nepotvrzená zpráva, teď už je ale celý projekt potvrzen, a tak už s napětím můžeme čekat na výsledek.

Zdroj: www.madonna.cz, www.elitestv.com


Anastacia nejkrásnější postar

Autor: Filda, Datum: 18. červenec 2007

Diváci televize VIVA volili 100 nejkrásnějších popstar všech dob a Anastacia skončila na 4. místě! Je tak nejkrásnější ženou této soutěže, protože první tři místa obsadili samí muži.

Zdroj: www.anastacia-fanily.com


Překvapení měsíce!!!

Autor: Filda, Datum: 18. červenec 2007

To, co se včera objevilo na internetu, nečekal snad nikdo! Téměř po roce se odkudsi vzalo 10 fotek od Patricka Demarcheliera, které byly nafoceny 12.9.2006 v jednom z New Yorkských hotelů!

Fotky byly pořízeny těsně před příjezdem do Ruska 15.září, kde Anastacia oslavila své narozeniny a o tři dny později (18.9.) se zúčastnila moskevské roadshow. Všimněte si, že na 2. (v náhledu) / 3. (v galerii) fotce má Anastacia oblečené stejné šaty, jako na roadshow.

Zdroj: www.anastacia-underground.com / www.anastacianewton.com


Další 4 fotky...

Autor: Filda, Datum: 18. červenec 2007

... od fotografa jménem Denis O' Gorman, který je pořídil na koncertu pro Dianu.

Zdroj: www.anastacia-underground.com


Otvírání restaurace NINETEEN12 - aktualizováno

Autor: Filda, Datum: 12.-13. červenec 2007

Anastacia se včera (11.7.2007) zúčastnila otvírání restaurace NINETEEN12 v hotelu v Beverly Hills. Na fotky se podívejte v galerii.

Aktualizace

Fotky ze včerejška byly smazány a nahradilo je 14 HQ fotek, za které děkuji stránce www.anastaciathevoice.net. Všechny jsem ale musel hodně upravit, protože většina z nich byla dost tmavá, takže ty mé jsou v daleko lepší kvalitě než na stránkách zdroje.

 


2 nové photoshoots

Autor: Filda, Datum: 3. červenec 2007

Během koncertu pro Dianu fotograf Denis O' Gorman udělal 2 fotky Anastacii, které pro nás exkluzivně přinesla stránka www.anastacia-network.com.

 

Ve vysoké kvalitě tyto fotky najdete v mé galerii.

Pokud máte zájem o tyto fotky ještě ve vyšší kvalitě (2852x4296), navštivte stránku www.anastacia-underground.com.


Anastacia pomůže v boji proti viru HIV

Autor: Filda, Datum: 3. červenec 2007

Madonna brzo nahraje duet s Annie Lennox  pro její nové album – písničku „Sing“. Výtěžek z on-line stahování půjde na konto „Treatment Action Activities”.

Ale Madonna nebude jediná, kterou Lennox přizvala. Na písničce se bude podílet dalších 22 celosvětově uznávaných interpretů, aby společně podpořili projekt na získávání peněz na preventivní opatření, která by zabránila přenosu viru HIV z matky na dítě. Společně s Madonnou a Lennox se na písničce budou podílet tito interpreti: Joss Stone, Celine Dion, Dido, Gladys Knight, k.d. Lang, Angelique Kidjo, Bonnie Raitt, Shakira, Melissa Ethridge, Sarah McLachlan, Fergie, Anastacia, Beverly Knight, Faith Hill, Pink, Sugababes, Martha Wainwright, Iso*bel Campbell, Beth Gibbons, KT Tunstall, Shingai Shoniwa a Beth Orton.

Zdroje: www.anastacia-network.com a www.madonna.cz


Anastacia se již brzy vrhne do nahrávacího studia

Autor: Filda, Datum: 3. červenec 2007

Tuto informaci sdělila svým fanouškům na koncertě pro Dianu. Podle jejích slov nad přípravou nového alba stráví zhruba půl roku.

Zdroj: www.anastacia-fanily.com


Anastacia už odzpívala na koncertě pro Dianu! - aktualizováno V. !

Autor: Filda, Datum: 1.-2. červenec 2007

A to asi v 20:45 našeho času. Během pár minut už byly na internetu k dispozici fotky a dokonce i audio záznam! Anastacia naprosto změnila image. Má hnědé vlasy a shodila pár kilo, takže se proměnila téměř k nepoznání!

Aktualizace!

+ přidáno 6 HQ fotek a 13 zachycující samotné vystoupení!

+ odkaz na HQ audio záznam!

+ video

 

+ HQ video

   - 117 MB

   - video je rozděleno na dvě části. První část je zde a druhá zde.

   - obraz: 100%, bez jakéhokoli loga či nápisu

   - zvuk: 100%

+ Na stránce www.anastacia-network.com byly nově přidány fotky, které mám v galerii, jenže ve vyšší kvalitě.

+ Na stránce www.anastaciathevoice.net jsou nové fotky z vystoupení ve vysoké kvalitě!

Zdroje: www.expresradio.idnes.cz,  www.anastacia-underground.com (fotky), www.corbis.com (fotky), www.wireimage.com (fotka), www.anastacia-uncensored.com (audio), Survivor Chick (adresa videa), forums.superiorpics.com (HQ video)