Archiv / Archive


Koncert pro Dianu na rádiu Express

Autor: Filda, Datum: 27. června 2007

 

Čím blíž je neděle (1. červenec), tím více máme informací o tomto vzpomínkovém koncertu. Na oficiálních stránkách přibyl seznam zemí, které budou koncert vysílat. Mezi nimi je i Česká republika. Jak už víme, v Česku se s největší pravděpodobností live přenosu v televizi nedočkáme (ČT bude koncert vysílat jako záznam na konci prázdnin, viz níže). Ale za to se aspoň dočkáme přímého audio přenosu na rádiu Express!

Zdroj: www.anastacia-fanily.com, www.concertfordiana.com


Ze dvou jeden

Autor: Filda, Datum: 25. června 2007

Bohužel je to tak. Koncert v Sardinii byl totiž z neznámých důvodů zrušen. Naštěstí pro nás tu však stále zůstává koncert pro Dianu, ke kterém mám ještě jednu informaci. Podle deníku "The Sun" pro tento vzpomínkový koncert  Andrew Lloyd Webber exkluzivně sestavil 15 minutový mix z jeho muzikálů a Anastacia právě tento mix zahájí písničkou z muzikálu "Jesus Christ Superstar".

Zdroj: www.anastacia-uncensored.com


Koncert pro Dianu na ČT

Autor: Filda, Datum: 18. června 2007
 

I Česká televize bude vysílat koncert pro Dianu, jak mi napsala Renata Jarošová z Centra převzatých pořadů České televize. Bohužel ale ne živě, ale až na přelomu srpna a září, tedy blíže k datu výročí Dianiny smrti.


Koncert pro Dianu

Autor: Filda, Datum: 16. června 2007

1. července se uskuteční na britském stadionu Wembley vzpomínkový koncert k 10. výročí úmrtí princezny Diany, který pořádají její synové William a Harry. Na tomto koncertě vystoupí mnoho hudebních hvězd světového formátu, mezi kterými nebude chybět ani Anastacia. Každý hudebník zde zazpívá 1 až 3 písničky, a to bez nároku na honorář. Koncert bude živě přenášet BBC a také RTL2 (20:15). Více informací naleznete na oficiálních stránkách koncertu.

Zdroj: www.anastaciathevoice.net

3 nové wallpapery

Autor: Filda, Datum: 7. června 2007
 

Na oficiálních stránkách kolekce Anastacia by s.Oliver jsou 3 nové wallpapery. 2 z nich obsahují promo fotky, které byly dosud dostupné pouze v malé velikosti.


Exkluzivní remixy

Autor: Filda, Datum: 3. června 2007

Jelikož v dnešních dnech nemáme žádné novinky o Anastacii, rozhodl jsem se aspoň přidat 3 exkluzivní remixy ke stáhnutí. Jsou to tyto:

Pieces Of A Dream (Jason Nevins Remix)
Pieces Of A Dream (Jason Nevins Remix Edit)
Left Outside Alone (Humble Brothers Remix)

Všechny jsou z promo singlu Pieces Of A Dream - nejsou tedy komerčně dostupné.