Archiv / Archive


Nová kolekce bude v září

Autor: Filda, Datum: 31. května 2007

Jistý zdroj z vedení s.Oliver nám prozradil, že již v září bude na pultech nová kolekce! A Anastacia se prý neuvěřitelně zlepšuje, oblečení je údajně stále lepší a lepší. Zdroj se taktéž domnívá, že údajné focení, které bylo ohlášeno na 15. května, mohlo teoreticky proběhnout, protože do září je ještě hodně času na to, aby se fotky upravily, natiskly se promo materiály...

Zdroj: www.anastacia-network.com


Nové fotky ze svatby!

Autor: Filda, Datum: 31. května 2007

Mám pro vás 70 fotek ze svatby, které však nejsou skeny, ale jsou to opravdové digitální fotky. Sice nejsou v extra velikosti, ale myslím, že to vůbec nevadí. Můžete na nich vidět momenty z celé svatby - od příprav až po svatební večírek. Stahujte je zde. Soubor je ve formátu .zip, na jeho otevření budete potřebovat program WinRAR. Heslo je: www.anastacia-newkirk.ic.cz .

Zdroj fotografií: www.anastacia-underground.com


HQ fotky

Autor: Filda, Datum: 24. května 2007

Konečně máme k dispozici 8 promo fotek ke kolekci Anastacia by s.Oliver Jaro/Léto ve vysokém rozlišení! Nyní již máme možnost prohlédnout si mnoho detailů, které na malých nekvalitních fotkách, které byly až doposud k vidění, nebylo možné vidět. Pokochejte se jimi v galerii. Fotografie, které jsou v mé galerii, nikde jinde nenajdete, protože jsem je vlastnoručně upravoval - obsahovaly vady.

Zdroj fotografií: www.anastacia-underground.com


Video z American Idolu

Autor: Filda, Datum: 20. května 2007

Josh pro nás natočil video z American Idolu, o kterém jsem psal níže. Anastacia na něm komentuje výkony jednotlivých soutěžících a samozřejmě si ani neodpustila nějaké ty vtípky a xichtíky .-) Rozhodně vám doporučuji si ho stáhnout, protože se určitě pobavíte.

Stahujte zde.


Rozhovor pro Hello!

Autor: Filda, Datum: 20. května 2007

Mám pro vás (doufám) poslední rozhovor o svatbě z časopisu Hello!. Můžete se tam mimo jiné dočíst o tom, jestli  Newtonovi chtějí dítě. Přečtěte si ho tady.

Zdroj: www.anastaciafanclub.at


Říjnový koncert potvrzen!

Autor: Filda, Datum: 18. května 2007

Anastacia bude mít 11. srpna koncert v Sardegna, Costa Smeralda, Itálie (koncert se bude konat v hotelu). Lístky budou stát 33 600 Kč včetně večeře. Výtěžek z koncertu půjde pravděpodobně na dobročinné účely. Více informací budeme mít v červnu.

Zdroj: www.anastacia-network.com


Get A Life - Get Alive

Autor: Filda, Datum: 18. května 2007

Tato písnička, kterou na soutěži Eurovision Song Costest Helsinki 2007 zpíval zástupce Rakouska Eric Paplaya, byla původně napsána pro album Anastacia. To už jsem ale psal dříve. Teď jenom přidávám odkaz, na kterém si můžete stáhnout celou písničku. A musím podotknout, že je fakt skvělá!


Účast na Amarical Idolu potvrzena!

Autor: Filda, Datum: 16. května 2007

12. dubna jsem psal o Esther, která vyhrála soutěž pořádanou firmou s.Oliver. Výhrou byla návštěva L.A. a hlavně potkání se s Anastaciou. Esther se od Anastacii dověděla, že zanedlouho bude vystupovat v soutěži American Idol. Teď už víme podrobnosti.

Can Deely se spojí s Anastaciou během britské verze American Idol – zákulisní speciál již tento pátek 18. května! Pořad bude vysílán na britské stanici ITV2 ve 21:30 našeho času.

Zdroj: www.anastacia-uncensored.com


Anastaciiny nevlastní děti na svatbu nemohly

Autor: Filda, Datum: 16. května 2007

 

Anastaciiny nové nevlastní děti se nemohly zúčastnit její svatby s bodyguardem Waynem Newtonem. Může za to jeho odmítnutá ex-snoubenka. Newton pustil k vodě Lorraine Elston /44/ po 10 letech společného života kvůli zpěvačce. Lorraine to skutečně ranilo, a tak nechtěla dovolit jejich dětem (Corey /10/ a Max /3/), aby se 21. dubna zúčastnily svatebního obřadu v Mexiku. Pro britský časopis Closer řekla: „První uteče s bohatou hvězdou a pak se ptá, jestli mohou děti na svatbu. Neříkám, že se s nimi ona (Anastacia) nikdy nesetká, ale to já rozhodnu, kdy bude ten pravý čas.“

Zdroj: www.anastacia-uncensored.com


PS: Promiňte, že jsem dlouho neaktualizoval stránku. Z technických důvodů to však nebylo možné.


Nové skeny
Autor: Filda, Datum: 9. května 2007

Do galerie jsem přidal skeny z časopisu Hello, kterému Anastacia poskytla rozhovor, na jehož překladu momentálně pracuji. Dále mám i obrázky z časopisu Di Più. V obou článcích byly použity nové fotky a některé z nich jsou opravdu skvělé.

Zdroje: www.anastaciaisgreat.net (Hello), ??? (Di Più)


Přísně tajné! Neoficiální novinky od s.Olivera
Autor: Filda, Datum: 7. května 2007
  • okolo 15. května budou nafoceny nové promo fotky ke kolekci Podzim/Zima

  • v srpnu to bude rok, co byla na trh uvedena kolekce Anastacia by s.Oliver, a tak s.Oliver plánuje na toto výročí nějakou speciální akci

  • taktéž můžeme očekávat nějakou akci během Vánoc

      Zdroj: www.anastacia-uncensored.com


Vyber styl a vyhraj
Autor: Filda, Datum: 7. května 2007

Sestav svůj vlastní outfit z oblečení značky Anastacia by s.Oliver a vyhraj poukazy na nákup v hodnotě 1 400 Kč, 2 800Kč a 4 200Kč. Soutěže se můžete zúčastnit na oficiálních stránkách kolekce.


Novomanželé nalezeni!
Autor: Filda, Datum: 5. května 2007

Anastacia v žádném z rozhovorů nechtěla prozradit, kde s Waynem stráví  líbánky. Řekla jen: "Můžu pouze dodat: je to velmi osobní a romantické místo." Bohužel/bohudík se jí místo líbánek nepodařilo utajit.

První část se odehrávala ve Francii (mimochodem, dobrá volba). O této části svatební cesty máme poměrně málo informací. Víme jen, že Anastacia s Waynem navštívili 27. dubna pařížský klub Black Calvados, z něhož pochází fotka, na které Anastacia ochotně zapózovala redaktorce z petitebrigitte.com.

Anastacia také řekla: "Wayne a já milujeme horké klima, radši jsme na pláži, než abychom lyžovali." Tím nám napověděla, kde budou trávit zbytek svých líbánek. Tím romantickým místem je ostrov Mauricius, který se nachází v Indickém oceánu, nedaleko Madagaskaru. Nádherně modré moře, bílé písčité pláže, palmy - to je ráj na Zemi. Zde si však naši novomanželé moc soukromí neužili. Už 1. května je na pláži vystopovali paparazzi. Ti pořídili něco přes 80 fotek, na nichž Anastacia a Wayne lenoší na pláži. Tyto fotky najdete bez tagů na stránce www.anastacia-underground.com nebo www.anastaciathevoice.net.

Zdroje: www.anastacia-uncensored.com (informace), www.petitebrigitte.com (fotka z Paříže), www.anastacia-underground.com (fotka z Mauricia)


Nový vzhled
Autor: Filda, Datum: 4. května 2007

Jak jste si jistě všimli, změnil jsem vzhled stránky. Hlavně děkuji úžasné mariamjc, která pro mě udělala ten nádherný banner. Novinky přidám během víkendu.


Rozhovor pro Alison Crombie
Autor: Filda, Datum: 1. května 2007

S rozhovory se teď roztrhnul pytel. Mám pro vás další, ve kterém Anastacia společně s Waynem mluví o svatbě a plánech do budoucna. Je poměrně dlouhý a zase je tam několik nových postřehů ze svatby a ke konci se Anastacia také rozpovídala o novém albu. Rozhovor si přečtěte tady.

Zdroj: www.anastaciafanclub.at (anglická verze rozhovoru)